Борці з наркозлочинністю в ході операції «Мак» продовжують виявляти незаконні посіви нарковмісних рослин.

Так 24 червня працівники сьомого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України під час розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України, провели санкціонований обшук на території домоволодіння 58-річної раніше засудженої мешканки Запорізького району.

В ході оперативно-слідчих заходів поліцейські на присадибній ділянці виявили 20121 кущ рослин маку з ознаками культивації та поливу. Господарка наркоплантації, аби приховати незаконний посів, насадила по його периметру кукурудзу.

На горищі будинку правоохоронці виявили висушені кущі нарковмісних рослин з голівками маку, загальна вага яких – 5,5 кг.

В діях наркоплантаторки вбачаються ознаки кримінальних правопорушень передбачених ст. 309 та ст. 310 Кримінального кодексу України.

Окрім того, 28 червня борці з наркозлочинністю під час оперативно-слідчих заходів за матеріалами кримінального провадження провели санкціонований обшук на території домоволодіння раніше засудженого 42-річного мешканця Мелітополя.

Під час огляду будинку працівники поліції виявили та вилучили понад 300мл наркотичного засобу «екстракційний опій» та 500 грамів макової соломки.

На сьогодні вилучені наркотичні речовини направлені на дослідження до експертно-криміналістичного центру. За всіма фактами триває розслідування.

А поліцейські нагадують, що на території Запорізької області операція «Мак» триватиме до 29 вересня.