Чоловік пізно звернувся до лікарів

Загиблий – 51-річний мешканець Приморська. Він захворів на грип 12 лютого, однак за допомогою до медиків звернувся майже через тиждень після хвороби. В той же день чоловіка госпіталізували до реанімації місцевої лікарні. Грип встиг розвинутися в двосторонню пневмонію. За тиждень чоловік помер у лікарні.

Як повідомляє Запорізький обласний лабораторний центр, щеплення проти грипу померлий не мав. Крім того, велику роль зіграло те, що чоловік запізно звернувся до лікарів, а до цього часу намагався лікуватися самостійно вдома.

Це вже не перша смерть від грипу в Запорізькій області. Як писав сайт “Запорозька Січ”, на початку січня від грипу після пологів померла молода жінка. Ще одна запоріжанка померла наприкінці січня. У лютому було зафіксовано ще три смертельних випадки від грипу. Померлі – дві літніх жінки та 16-річна дівчина. Жодна з постраждалих не була щеплена проти грипу.

Медики нагадують, що за перших ознак хвороби – температура вище 38 градусів, сухий кашель, головний біль, біль в м’язах та суглобах, світлобоязнь – необхідно одразу звертатися до лікарів. 

Читайте також: На запорізькому вокзалі відкрили ізолятор для хворих з симптомами респіраторних інфекцій