Слідчим відділом прокуратури Запорізької області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно членів  організованої злочинної групи, яка діяла на території Запорізької області.

Так, в жовтні минулого року діючий співробітник Василівського відділу поліції, маючи практичні знання працівника поліції, володіючи тактикою та методикою розкриття злочинів, організував та очолив групу із трьох осіб, у тому числі раніше неодноразово судимих. Члени групи, проникаючи до приватного житла мешканців Василівського та Михайлівського районів Запорізької області, вчинили чотирнадцять крадіжок та пограбувань, заволодівши при цьому майном громадян на суму понад 130 000 грн.

Діяльність цієї організованої групи в середині січня цього року було припинено прокуратурою області спільно із співробітниками управління кримінальної поліції Головного управління національної поліції в Запорізькій області.

Дії членів організованої злочинної групи кваліфіковано за ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 185, ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 186, ч. 3 ст. 15, ч. 5 ст. 185 КК України.

Максимальне покарання за вчинення цих злочинів – тринадцять років позбавлення волі із конфіскацією майна.