Кількість смертей від сезонної хвороби збільшується

У Запоріжжі та області з початку лютого зафіксовані вже три смерті, причиною яких стали ускладнення від грипу. В усіх випадках хворі не були щеплені.

Як повідомляла “Запорозька Січ”, минулого тижня у Запоріжжі від грипу померла 68-річна жінка. Вона звернулася до лікарні 26 січня. Того ж дня її забрали до реанімації. Однак, попри всі намагання медиків врятувати життя, 5 лютого запоріжанка померла, повідомляє пресслужба Запорізького обласного лабораторного центру. Окрім грипу жінка також мала хронічні захворювання.

Ще один смертельний випадок стався 10 лютого. 69-річна мешканка Запоріжжя захворіла 31 січня. За медичною допомогою звернулась 3 лютого, а через три дні її госпіталізували до реанімації. 7 лютого при обстеженні в пацієнтки виявили вірус грипу А. Крім того, жінка мала інші захворювання.

Також 10 лютого в Якимівці померла 16-річна дівчина. Вона захворіла і за медичною допомогою не зверталася. Мала діагноз – гостра легенево-серцева недостатність, пневмонія. Результати лабораторних досліджень очікуються завтра.

З початку епідеміологічного сезону в Запоріжжі та області зафіксовані 5 смертей від грипу. Усі хворі не були вакциновані та входили до групи ризику.

Читайте також: Як вберегтися від травм в ожеледицю – поради запоріжцям