Правоохоронці попереджають жителів Запорізької області про низку пограбувань, які були здійснені лже-працівниками міськгазу або водоканалу.

За інформацією ОК ГУНП в Запорізькій області, 7 липня в Хортицьке відділення поліції надійшло повідомлення від 77-річної жінки. Пенсіонерка розповіла, що 30 червня до неї прийшли двоє невідомих, які представилися працівниками міськгазу, і під приводом встановлення лічильника забрали 1000 гривень. Незнайомці пішли, але лічильник так і не встановили.

9 липня о 16:01 в Олександрівське відділення поліції надійшло повідомлення, що житель Запоріжжя прийшов провідати хвору 88-річну сестру, і побачив, що в квартирі всі речі перекинуті. За словами родичів заявника, прийшли невідомі, які назвалися працівниками служби газу, щось шукали в квартирі і пішли. Згодом власники виявили пропажу близько 1200 гривень.

Жертвою крадіїв за аналогічною схемою стала 88-річна мешканка Вознесенівського району Запоріжжя. 21 липня двоє невідомих чоловіків, які представилися працівниками міськгазу, прийшли нібито для перевірки лічильника. Після «перевірки» заявниця виявила пропажу грошей в сумі 3640 гривень.

А 21 липня о 11:15 до Ленінського відділу поліції надійшло повідомлення, що в будинку на проспекті Металургів невідомі скоїли напад на пенсіонерку. Прибувши за вказаною адресою, працівники поліції зустріли 77-річну жінку. Постраждала розповіла, що двоє невідомих під приводом перевірки газового лічильника потрапили в квартиру, після чого один з них почав їй погрожувати ножем, а інший зв’язав. Непрохані гості перерізали телефонний кабель. Потім самостійно почали обшукувати квартиру і забрали із сумочки власниці 1700 гривень.

Без своїх заощаджень через дії «працівників водоканалу» залишився 86-річний житель Запоріжжя. 18 липня він заявив про пограбування в Вознесенівське відділення поліції. За словами потерпілого, двоє невідомих чоловіків, які представилися працівниками водоканалу, зайшли в його квартиру. Після цього побили господаря, закрили у ванній кімнаті і вимагали гроші. Отримавши 500 гривень, злодії зникли.

Поліцейські просять громадян бути пильними і перевіряти отриману від невідомих осіб інформацію, ким би вони не представлялися.

Перед тим, впускати незнайомців у будинок, попросіть їх показати посвідчення або інший документ, що підтверджує їх приналежність до тієї чи іншої організації. Після чого зателефонуйте безпосередньо в організацію і переконайтеся, що до вас дійсно направляли співробітників.