Це вже другий летальний випадок з початку епідсезону

51-річна мешканка Запорізької області захворіла 17 січня. Однак до медиків хвора звернулась лише через 8 днів. У тяжкому стані її госпіталізували до обласної інфекційної лікарні. Медики зробили все можливе, щоб врятувати жінку. Але, на жаль, через 4 дні вона померла, повідомляє пресслужба обласного лабораторного центру МОЗ.

Медики зауважують, що хвора не мала щеплення від грипу. В нашому регіоні це вже другий випадок смерті від грипу. Нагадаємо, на початку січня від ускладнень хвороби померла 31-річна породілля.

Як писав сайт “Запорізька Січ”, минулого тижня кількість хворих на грип та застуду зросла до 4 тисяч. Через високу захворюваність учнів шкіл Запоріжжя та області відправляють на карантин.

Медики нагадують, що вакцинація – єдиний засіб захистити себе від грипу та його ускладнень. Лікарі звертають увагу, що за перших симптомів грипу (температура 38 градусів та вище, сухий кашель, головний біль, біль в суглобах і м’язах, боязнь світла, інтоксикація) треба одразу ж звернутися до медзакладу, щоб отримати необхідну допомогу.

Читайте також: У Запоріжжі батько забув у маршрутці хвору дитину