Це питання обговорили депутати на засіданні постійної комісії із життєзабезпечення. Петиція «Про будову крематорію в Запоріжжі» набрала потрібну кількість голосів і не раз розглядалася депутатами. Оскільки площі під поховання у місті мало, крематорій потрібно побудувати.

Під час розгляду петиції у депутатів виникли запитання, на які відповів представник департаменту благоустрою і інфраструктури. За програмою у цьому році на проектування передбачено 300 тис. грн. Тому приступити до розробки проекту можна буде вже у цьому році. Але будування розпочнуть, у кращому випадку, у наступному році.

Проектування і побудова споруди передбачена біля Кушугумського цвинтаря. Депутати одноголосно вважають, що крематорій потрібен і підтримали таку ініціативу.

Але найбільшу дискусію на засіданні викликало питання щодо будинку по вулиці Фортечної, 71. Питання в тому, що там є теплообмінник, і потрібно визначити, кому він належить. Цей теплообмінник забезпечує не тільки будинок ОСББ, але і частину інших. Мешканці цієї адреси говорять, що усі транзитні труби у поганому стані, і через це вода затікає у підвал та руйнує фундамент.

На думку голови комісії Олега Адаманова, цим питанням повинні займатися «Теплові мережі», адже це пов’язано з нагрівом води та ін. Але для початку потрібно визначитися, кому насправді належить цей теплообмінник і кому передати його у власність. Тому депутати на наступному засіданні це питання розглянуть ще  раз і приймуть рішення про передачу, обслуговування і ремонт цих транзитних труб.