У Запоріжжі на площі Фестивальній встановили два нових транспортних електронних табло. Вони показують розклад руху комунального транспорту. Також з їх допомогою можна зарядити мобільний телефон і підключитися до безкоштовного Wi-Fi. Установка електронних табло здійснюється в рамках програми міського голови Запоріжжя Володимира Буряка з розвитку громадського транспорту.

Електронні табло на площі Фестивальній сьогодні вже працюють, але поки в тестовому режимі. Пристрої синхронізовані з міським  комунальним транспортом. Для цього кожна одиниця рухомого складу «Запоріжелектротрансу» попередньо була обладнана GPS-модулями. Для зручності пасажирів на зупинці «площа Фестивальна» встановлено одразу два електронних табло. Ще одне – з протилежного боку проспекту.

– Основна мета наших табло – інформування пасажирів про маршрути і час їх прибуття. Також ведеться відеозйомка всіх подій, які відбуваються в зоні видимості. Зараз табло працює в тестовому режимі. Нам потрібно ще кілька днів, щоб синхронізувати дані джи-пі-ес модулів, встановлених на  нашому транспорті, з цими табло, – розповів журналістам Володимир Сукачов, директор з фінансових питань КП «Запоріжелектротранс».

Це вже шоста точка в місті, де з’явилися електронні табло. Вони встановлюються в рамках міської програми Володимира Буряка з розвитку громадського транспорту.

Поки що GPS-навігацією охоплені тільки автобуси і тролейбуси «Запоріжелектротрансу», які курсують по проспекту Соборному. Надалі планують задіяти трамвайні маршрути. Для цього у всіх трамваях вже встановлені GPS-модулі. Також в планах – створити онлайн-карти для відстеження маршруту та залучення маршрутних таксі для їх синхронізації з електронним табло.

Пристрої не тільки показують рух маршруту, але також є точкою роздачі безкоштовного інтернету та підзарядки гаджетів.