Підприємство «Вельтум-Запоріжжя» продовжує роботу з вивезення сміття. Представники компанії стверджують – проблема накопичення твердих побутових відходів на вулицях міста знаходиться на їх цілодобовому контролі, на всі скарги запоріжців намагаються реагувати оперативно. Періодично виникають збої у роботі. Одначе для прибирання територій підприємство задіює додаткову техніку, орендуючи. Також «Вельтум-Запоріжжя» нагадує про додаткову послугу для приватного сектора, яка також допоможе успішно вирішити проблему з перенакопиченням сміття.

У серпні та вересні на підприємстві «Вельтум-Запоріжжя» очікується поповнення автопарку на 6 одиниць спецтехніки. Це дозволить вирішувати проблему з вивезенням сміття більш оперативно і якісно. Крім того, запоріжцям нагадують про нову послугу, яка допоможе приватному сектору позбутися додаткового обсягу ТПВ. Для цього пропонують замовити спеціальні пакети білого кольору для збору сміття. Послуга особливо актуальна для споживачів, що не вкладаються в норму накопичення сміття.

Нова послуга запрацювала з 1 липня. За перший місяць роботи нею їй скористалися 330 осіб. Було куплено 203 великих і 127 маленьких пакетів. Оплата за них проводиться окремо. Один маленький пакет коштує 8,22 грн, великий – 16,62 грн.

Підприємство ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» пропонує наступний порядок отримання додаткових пакетів:

– в бухгалтерію підприємства подати заявку в письмовому вигляді про вивезення додаткового обсягу ТПВ;

– здійснити оплату в будь-якій банківській установі або в терміналі, розташованому на території підприємства;

– отримати тару згідно оплаченого рахунку.

Щоб замовити додаткову послугу, потрібно звернутися за адресою ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя»: вул. Іванова 99, тел: 228-55-20.

Використання нової послуги для приватного сектору, залучення додаткової спецтехніки дозволить в найближчому майбутньому закрити проблему з вивезенням ТПВ в місті, – впевнені на підприємстві.