Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням Андрія Маляренка розглянула низку питань, що їх буде винесено на наступну сесію міськради.

Про зміни до міської програми підтримки комунальних закладів культури міста на 2016-2018 роки депутатам доповів директор департаменту культури і туризму Запорізької міської ради                                        Ігор  Гармаш. Зокрема, комісія підтримала проект рішення про виділення коштів на придбання меблів для музичних шкіл №№1, 3, 4.

«Протягом багатьох років не оновлювалися в музичній школі №1 на вул. Гоголя, 47, в музичній школі №3 на вул. Незалежної України, 36 та в музичній школі №4 на вул. Павлокічкаській, 22 учнівські стільці й столи. Тому виникла потреба у придбанні 312 учнівських стільці на суму 78 тис. грн. та 40 учнівських столів для дітей на суму 31,074 тис. грн», – уточнив Ігор  Гармаш.

Депутати погодилися виділити  на кінотеатр «Космос» 23,954 тис. грн. Як пояснив директор департаменту культури і туризму,

комунальному закладу «Кіноконцертний зал ім. О.Довженка», як балансоутримувачу будівлі кінотеатру «Космос» на вул. Космічній, 79-а, було доручено здійснити заходи з оформлення посвідчення на право користування земельною ділянкою за вищезазначеною адресою. Для оформлення необхідного пакету документів з КП «Градпроект» укладено договір на виконання робіт, вартість яких становить 11,454 тис. грн.

Окрім цього, у 2013 році, на підставі рішення конкурсної комісії департаменту комунальної власності та приватизації міської ради, будівлю кінотеатру «Космос» було передано в оренду ТОВ «Запоріжбудінновація». Згідно з договором, майно повинно використовуватися орендарем для розміщення кінотеатру, але фактично приміщення не використовується і на сьогодні. Комісія констатувала, що об’єкт перебуває у незадовільному санітарному та технічному стані. Для визначення розміру збитків, що призвели до завдання майнової шкоди територіальній громаді  Запоріжжя на проведення незалежної оцінки об’єкта права комунальної власності, виникла потреба у додаткових коштах у сумі 12,500 тис. грн.

У той же час виділення на проведення соціологічного дослідження «Туристичне Запоріжжя» серед жителів Запоріжжя та туристів нашого міста 24,500 тис. грн депутат Сергій Лоцман вважає недоцільним. На його думку, питанням стану туристичної галузі та стратегії її розвитку, а також шляхами підвищення привабливості міста для туристів, повинні займатися виключно фахівці. Хоча громадське обговорення цієї проблематики повинно відбутися обов’язково.

На наступне засідання комісії депутати запросили в.о. директора  департаменту охорони здоров’я Вікторію Ушакову, щоб заслухати її доповідь про хід виконання рішень міськради про реконструкції та капремонти міських лікарень. Також потребують обговорення питання скорочення ліжок в лікарнях на виконання постанови Мінохоронздорову та складання пріоритетів та потреб Запоріжжя в сфері охорони здоров’я на наступний рік.

Ірина ГАВРИЛЕНКО