Запорізькі поліцейські застерігають громадян від курортних зловмисників, які розраховують поживитися за рахунок відпускників. За даними прес-служби ГУ НП у Запорізькій області, від дій таких злодіїв постраждало вже декілька громадян на Азовському узбережжі.

Так 11 червня о 09:25 до Якимівського відділення поліції через «102» звернулась 52-річна директор однієї з місцевих баз відпочинку. Вночі невідомий, підібравши ключі, потрапив до кімнати, звідки викрав барсетку, в якій знаходились документи, банківські картки та взуття. Збиток – понад 6 тисяч гривень.

Без своїх заощаджень та коштовних речей залишився і 30-річний житель Полтави, який вирішив відпочити на одній з кирилівських баз. Чоловік заявив, що 11 червня з 20:00 до 23:00 невідомий, підібравши ключі, проник до будинку відпочинку по вулиці Коса Федотова в смт Кирилівка, та скоїв крадіжку його мобільного телефону «Моторола», планшету «Піксус», золотої каблучки. Збиток – близько 8500 гривень. На території бази відпочинку відеоспостереження відсутнє.

Відомості за всіма фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Правоохоронці розшукують зловмисників та звертають увагу громадян на необхідність бути уважними під час відпочинку. Не залишайте коштовні речі та гроші без нагляду. При наявності на базі відпочинку сейфів користуйтеся ними або залишайте речі в призначених для зберігання цінностей місцях. При виборі місця відпочинку обов’язково цікавтеся наявністю сейфів, фізичної охорони та обладнання території засобами відеоспостереження.