У великій залі міськвиконкому пройшла друга сесія міської молодіжної ради при Запорізькій міській раді. У засіданні взяли участь міський голова Олександр Сін, заступник міського голови Юрій Каптюх. У своєму виступі міський голова Олександр Сін підкреслив, що наміри місцевої влади активно співпрацювати з молодіжною міською радою – серйозні. Мер закликав запорізьку молодь не боятися ставити перед владою міста складні питання, висувати ініціативи.

Олександр Сін відзначив, що влада надасть усю можливу підтримку молодіжній раді, і розраховує на конструктивні пропозиції із приводу поліпшення роботи системи міської влади, ситуації в міському господарстві.
– Тільки від вас залежить, чи стане молодіжний парламент повноцінним учасником усіх процесів управління. Пропонуйте свої варіанти вирішення міських проблем, ми будемо їх вивчати й максимально враховувати у своїй роботі, – сказав мер міста.
Молоді парламентарії заслухали доповідь про ситуацію в житлово-комунальному господарстві міста, про стан молодіжного житлового будівництва в Запоріжжі, розглянули Регламент ради. Найбільш зацікавлено молодь слухала інформацію про стан лікувальних закладів для студентства та про можливість взяти участь у волонтерській роботі з дітьми-сиротами та інвалідами. На здивування гостей заходу, яке висловив заступник міського голови Юрій Каптюх, молоді парламентарії майже не ставили питань і не висловлювали пропозицій. Можливо, надалі, із здобуттям досвіду, робота молодих стане якщо не “революційною”, то більш ініціативною.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА