В рамках призовної кампанії «Осінь – 2016» з обласного збірного пункту урочиста відправили до військових частин Сухопутних військ перші військові команди в кількості 32 призовників.

З цієї нагоди привітати майбутніх захисників на збірному пункті зібралися рідні та близькі молодого поповнення, представники влади, командування гарнізону, представники громадських і ветеранських організацій, воїнів – учасників АТО, духовенства та регіональних ЗМІ.

Виступаючи перед присутніми, тимчасово виконуючий обов’язки обласного військового комісара полковник Юрій Трофименко зазначив, що в умовах сьогодення служба в армії – це святий обов’язок кожного свідомого громадянина нашої країни. Лише за таких умов ми побудуємо сильну й незалежну Україну.

Також полковник Юрій Трофименко вкотре наголосив рідним призовників, що їх діти відправляються до навчальних центрів Збройних Сил України, а в подальшому будуть нести службу у військових частинах по всій території України за винятком Донецької та Луганської областей, на території яких проходить антитерористична операція. Призовники строкової служби участі в АТО не беруть.

Полковник запасу Варвашеня Віктор Петрович та ветеран АТО Сквордяков Олексій  побажали призовникам продовжувати славетні бойові традиції старших поколінь захисників України та рівнятись на героїчні вчинки воїнів-учасників АТО.

Під час заходу представник Української Православної церкви отець Анатолій благословив юнаків на ратну службу в ім’я Української Держави.

Волонтер 55 окремої артилерійської бригади Надія Мороз побажала майбутнім воїнам успішно оволодіти військовою справою та брати приклад з воїнів – учасників АТО, які самовіддано боронять українську землю від російсько-терористичних формувань, відстоюючи цілісність української держави.

Від керівництва міста молодому поповненню були вручені пам’ятні сувеніри, а волонтери кожному юнакові пов’язали пам’ятний браслет-оберіг.

Для підняття військового і морального духу новобранців з концертною програмою виступила співачка Анжеліка Бокше.

Загалом у жовтні – листопаді  2016 року лави Збройних Сил України та інших військових формувань поповнять 560 призовників із Запорізької області.

Офіцер групи по роботі з особовим складом та громадськістю капітан В.Б.Чумак