Для учнів 11 класів філологічних груп ЗНВК № 23 стало доброю традицією 21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, зустрічатися у стінах дитячої бібліотеки імені Юрія Гагаріна, де завжди гостинні господарі щиро відчиняють двері для тих, хто небайдужий до слова, до книги, до прекрасного.
Тож ведуча, бібліотекар Ірина Шишкіна, запросила гостей до господи (бібліотеки) на хліб, на сіль, на слово щире, на бесіду мудру, на мовознавчі гостини “Бринить, співає наша мова”.
Завідуюча бібліотеки філіалу № 6 ім. Ю.Гагаріна Віра Лотохова розповіла, що у рамках свята, вшановуючи рідну мову, слово, книгу, було проведено інтелектуальний турнір між двома філологічними групами: командами “Мовознавці” 11-А класу філологічної групи з поглибленим вивченням української мови та літератури та “Дивослово” 11-Б класу філологічної групи з поглибленим вивченням англійської та німецької мови.
Атмосфера турніру була по-справжньому святковою. Конкурси (“Поетичний”, “Фразеологічний”, “Поети в масках”, “Казкові розсипи”, “Відгадай загадку”, “Ланцюжок ввічливих слів”, “Комплімент рідній мові”) виявили кмітливість, творче мислення, художню обдарованість, фантазію, креативність.
Закінчилося свято у найкращих українських традиціях – господарі пригостили всіх присутніх смачними млинцями.
На такій веселій ноті завершилося свято знавців рідної мови, справжніх патріотів.