У Палаці культури «Орбіта» пройшов один з етапів конкурсу «Перлина Запоріжжя»

У Запоріжжі вже дванадцятий рік поспіль проводять міський конкурс талантів. «Перлина Запоріжжя» – це можливість для обдарованих запоріжців проявити себе, реалізувати свій дар. Вікових обмежень немає. Усі бажаючі можуть взяти в ньому участь. За словами організаторів, цього разу було подано більше тисячі заявок. Конкурсанти змагаються в шести номінаціях: вокал, хореографія, поезія, проза, фотографія та малюнок.

За словами начальника управління по роботі з молоддю департаменту спорту, сім`ї та молоді Запорізької міської ради Олексія Савицького, цей конкурс з кожним роком стає ще популярнішим, причому не лише у містян, «Перлину Запоріжжя» знають жителі інших регіонів.

– Нам надсилають свої роботи талановиті люди з інших міст України. Ми плануємо вже з наступного року зробити конкурс всеукраїнським, – розпововів Олексій Савицький.

Номери учасників конкурсу оцінювало професійне журі. Серед його членів – заслужений працівник культури Володимир Євгенович Артем’єв. Людина, яку знають і поважають у нашому місті.

– Дуже хороший та рівний склад учасників. Звісно, деяким не вистачає досвіду. Але це нормально для початківців. Змагання дуже важливі для вокалістів. Я дуже задоволений, що «Перлини Запоріжжя» традиційно проводяться в нашому місті, – зазначив Володимир Євгенович.

Єлизаветі Мотковській – сім років. Не дивлячись на юний вік, у неї за плечами вже є перемоги у міських та всеукраїнських конкурсах і фестивалях. На «Перлинах Запоріжжя» вона заспівала пісню «Я маленька українка». Ліза захотіла співати у 5 років, тому мама відвела її до музичної школи. Талановиту дівчинку взяли на навчання.46108080_2979485972077374_5351418380530221056_n

Виступала на конкурсі і одинадцятирічна Діана Моісеєнко, вихованка музичної школи № 2. Дівчина займається співами з 7 років. Це вже не перший її конкурс.

  • Діано, ти хвилюєшся?- цікавимось у конкурсантки.

– Ні. Заспіваю пісню з репертуару Таїсії Повалій «Рідна земля». Я не боюся виступати з цією композицією, бо я її довго вчила. Вона така весела та запальна, а коли на сцені я співаю і танцюю, то мені не страшно. Перед виходом, звісно, хвилююся, а вже потім – ні.

Поки одні виступали на сцені, інші готувалися до виходу. У коридорі репетирували учасники ансамблю народного танцю «Дружба». Дівчата та хлопці відпрацьовували закарпатський народний танок. Незвичні костюми конкурсантів привертали увагу.

– Перед тим, як ставити той чи інший танок, ми детально вивчаємо історію костюма, – ділиться секретами керівник ансамблю народного танцю «Дружба» Олександрівського центру творчості дітей та юнацтва Вікторія Сергіївна Оленюк. – Крім того, що вбрання повинно відповідати національним традиціям певного регіону, також воно повинно бути зручним під час танцю. Ми дивимось багато літератури, вивчаємо історію, щоб було і гарно, і зручно, і правдиво.

Імена цьогорічних «перлин» Запоріжжя стануть відомі 29 листопада. Їх оголосять під час гала-концерту у Палаці культури «Орбіта».

До речі, у соцмережах буде голосування малюнків на визнання переможця в номінації «глядацьких симпатій». Тож слідкуйте за анонсами.