У Запоріжжі відбулася екстрена нарада з приводу заторів, які виникли в місті через ремонт дорожнього покриття на греблі «Дніпрогес»

Сьогодні міський голова Запоріжжя Володимир Буряк зібрав представників «Дніпрогесу», поліції та профільних міських служб, щоб знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

Screenshot_328

На своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» мер повідомив про результати наради.

Screenshot_327

Нагадаємо, ремонт дороги на греблі стартував 12 серпня, а через кілька днів ввели обмеження руху транспорту.

Міська влада вжила всіх необхідних заходів, щоб попередити проблеми заторів, але часу на підготовку було недостатньо. Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», були скореговані маршрути громадського транспорту, для цілодобового чергування задіяна спецтехніка ГУ ДСНС, яка зможе оперативно евакуювати транспорт, що зламався або потрапив в аварію на греблі чи мостах, обмежено рух великовантажівок. Але в часи пік затори все одно утворюються. Якщо б місто отримало інформацію про початок робіт заздалегідь, а не вже цього року, це дозволило б розглянути різні варіанти вирішення транспортного сполучення. Наприклад, використання річкового транспорту.

Зазначимо, ремонт дороги на греблі виконує балансоутримувач – «Укргідроенерго». Вони обіцяли, що в часи пік будуть призупиняти роботи та відкривати додаткову полосу для руху транспорту. Але зараз пояснюють, що зробити це не можуть. У свою чергу, патрульна поліція наголошує, що затори відбувається через велику кількість транспорту. Наразі міська влада вивчає всі можливі варіанти вирішення цієї проблеми, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі почала працювати унікальна відео-стіна.