Він пройшов в арт-галереї “Скрижалі”. В ньому взяли участь дев’ять позашкільних центрів дитячої творчості Запоріжжя. Вражало розмаїття витворів юних митців цих центрів. Окрім традиційних видів образо-творчого мистецтва (малюнків-композицій, пейзажів, натюрмортів олійними, акварельними, гуашевими, пастельними фарбами, графічних робіт, декоративного розпису, вишивок хрестиком, витинанок, вітражів), були роботи нитяної графіки, паперової пластики, аплікації, штучної шкіри, батику, квілінгу, бісероплетіння – всього не перелічити. І все це завдяки таланту дітей, керівників студій, гуртків різних напрямків і технік.
Усі учасники самі прийшли й оформили свої персональні виставки. Кожен учасник не залишився без пам’ятного подарунка, вони отримали USB флешки та грамоти в різних номінаціях.
На відкритті та закритті фестивалю гостей та учасників порадували гурток “Чарівний чобіток” (танком з вінками) та гурток “Надія” своїми піснями (керівники Світлана Пожидаєва, Олександр Новожилов). А весь концерт підготував та провів художній колектив школи-студії народного театру танцю “Юнона” під керівництвом Вікторії Банах.
Сергій ЛАТАНСЬКИЙ мистецвознавець