Мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” розповів, як Запоріжжя продовжує жити в умовах карантину

Міський голова зазначив, що в місті лабораторно підтверджені вже 14 випадків захворювання на коронавірус, четверо хворих одужали та вже виписані з лікарні додому.

При цьому до лікарень міста продовжують надходити додаткові засоби захисту та обладнання, придбані за кошти, які міська влада спрямувала на боротьбу з інфекцією. Як писав сайт “Запорозька Січ”, з бюджету міста виділили 100 млн грн на медичну галузь задля запобігання масовому поширенню коронавірусу. Завдяки цьому на сьогодні медики мають запас засобів індивідуального захисту, дезрозчинів, антисептиків. Також лікарні отримали 200 тисяч захисних масок. Сьогодні додаткові засоби індивідуального захисту передали медикам 5-ї дитячої лікарні. Прийшла частина обладнання для дорослих та дитячих медзакладів.

Крім того, з сьогоднішнього дня  проїзд у громадському транспорті здійснюється виключно за перепустками. Перший день показав, що місту вдалося впоратися з ситуацією. Міський голова закликав всіх керівників підприємств врахувати недоробки з видачею перепусток і терміново усунути недоліки. Також Володимир Буряк розповів, що під час завтрашньої наради міських голів з прем’єр-міністром має намір підняти низку питань, зокрема щодо розширення переліку тих, кому можна користуватися громадським транспортом. Багато запоріжців мають доглядати за старенькими батьками в віддалених районах міста, а через нові вимоги зробити цього не можуть.

Мер Запоріжжя зауважив, що в цілому ситуація в місті спокійна. Ведеться дезінфекція будинків та території довкола них, транспорту, зупинок, контейнерних майданчиків тощо. Володимир Буряк висловив упевненість, що лише спільними зусиллями буде легше пережити ці складні для міста часи.

Читайте також: Запоріжці стали на захист мера Володимира Буряка