З дня смерті Заслуженого лікаря України Галини Туліної пройшов майже рік. 25 березня на будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги №10 відбулося відкриття меморіальної дошки в пам’ять про неї.

Роботі цього лікувального закладу Галина Іванівна присвятила більшу частину свого життя. Прийшовши до лікарні в 1973 року лікарем-хірургом, так і залишилася тут працювати. Потім Галина Туліна була призначена на посаду заступника головного лікаря. Через кілька років вона очолила лікарню, якою керувала понад 37 років.

Вшанувати пам’ять колишнього головлікаря 10-ї міської клінічної лікарні прийшли представники влади, колеги, друзі, знайомі.

– Ми віддаємо данину пам’яті людині, яка зробила багато для міста. Я впевнений, що ми повинні брати приклад з таких людей. І це всім нам приклад, як треба працювати, щоб тебе пам’ятали і тобою пишалися. Але найкраща пам’ять – життя та здоров’я людей, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Говорячи про Галину Туліну, всі згадують про неї як про людину добру, чуйну, відповідальну. Багато років була знайома і безпосередньо працювала з нею нинішній керівник міської клінічної лікарні №8.

–    Вона була душевною людиною, великим професіоналом. Багато зробила для розвитку цього лікувального закладу і в цілому галузі охорони здоров’я міста. Багато років обиралася депутатом районної та міської рад, – розповіла головний лікар КУ «Міська клінічна лікарня №8» Надія Севальнева.

Заступник директора управління з питань охорони здоров’я міської ради Вікторія Ушакова також зазначила, що за керівництва Галини Туліної було покращено матеріально-технічну базу лікувального закладу, побудовано нові корпуси, закуповувалося нове медобладнання, відкрито міські відділення ревматології та кардіології.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Галині Іванівні у 2002 році присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України», а в 2007 році вона була нагороджена орденом «Княгині Ольги III ступеня». Також Галина Туліна була відзначена орденом «Знак Пошани», знаком «Відмінник охорони здоров’я», Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, Почесними грамотами обласного та міського управлінь охорони здоров’я.