На сесії міської ради, що відбулася 28 березня, міський голова Володимир Буряк визначив дорогу по вулиці Калібровій одним із першочергових і важливих об’єктів, які потребують ремонту. Перед КП «ЕЛУАШ» було поставлене завдання у найкоротші терміни привести її у порядок. Наразі ремонт дороги на завершальному етапі.
Вулиця Каліброва, зокрема дамба, що з’єднує Заводський та Шевченківський райони, є однією з найінтенсивніших ділянок руху транспорту в місті. Поряд с легковими автомобілями дорогою рухається важкий транспорт: фури, автоколони, великовантажні автомобілі. Також там проходить трамвайна колія.
Як зазначила начальник Заводського ДЕУ КП «ЕЛУАД» Ольга Рой, дорога була побудована ще 40 років тому.
– З того часу змінилась і кількість транспорту, й інтенсивність руху, – зазначила вона. – Покриття не витримує тисячного потоку автомобілів, зокрема через великогабаритний транспорт вагою 60-80 т.
Напередодні на об’єкті проводились підготовчі роботи. Наразі робітники проводять підготовку основи за допомогою гідромолотів, роблять вирівнюючий шар з очисткою та нанесенням бітумної сітки, тобто все, що необхідно відповідно до технологічних вимог.1-2
– Передусім ми виконуємо середній ремонт загальною площею 6000 кв. м. Його буде завершено цими вихідними. Потім проведемо ямковий ремонт. Працюємо з асфальтобетоном типу «А» (щебеневим), – сказала Ольга Рой.
У ремонті задіяно 17 одиниць спецтехніки. Середній ремонт виконується на загальній площі близько 6 тис. кв.м. Буде укладено понад 1 тис. т асфальтобетону. Як зазначила Ольга Рой, після завершення робіт на вулиці Калібровій середній ремонт доріг буде проводитись і на інших вулицях району. Не виключено, що це будуть вулиця Історична та Південне шосе.