У Запоріжжі буде розширено можливості для розвитку малого бізнесу за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

На своїй сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк нагадав, що минулого року місто підписало Меморандуми про співробітництво з чотирма банками – «Ощадбанком», «Приватбанком», «Укргазбанком» і «Укрексімбанком». Вони передбачають отримання доступних кредитів для підприємців, за якими місто компенсує відсотки в розмірі 5% річних. Це дає змогу мікро- та малому бізнесу отримувати кредити на вигідних умовах, фактично під 0%.

– За цеи? час маємо вже 15 учасників програми. Попит є, тож за моїм дорученням наразі готується рішення щодо збільшення сум кредитів з 600 тис. грн до 1 млн. грн, – підкреслив Володимир Буряк.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, задля допомоги підприємцям малого та середнього бізнесу, які зазнали найбільше збитків від пандемії коронавірусу, в Запоріжжі була розроблена міська програма виходу з коронакризи. Її готували спільно з провідними експертами. Програма передбачала низку пільгових послаблень для підприємців, а також компенсацію  відсоткових ставок за кредитами для малого та середнього бізнесу.

Читайте також: Що відбувається на площі Запорізькій – фото