Депутати міської ради виділили кошти на проєктування робіт з капітального ремонту будинку по вул. І. Франка, 43. Рішення ухвалено в ході засідання позачергової сесії.

1 мільйон 450 тисяч гривень дозволять прискорити обстеження, розробку проєктної документації та у подальшому визначення підрядника, який виконуватиме роботи з відновлення постраждалого будинку.

Також у рамках міської програми охорони здоров’я, за рахунок перерозподілу коштів бюджету міста, понад 4,2 мільйони гривень було спрямовано на придбання 139 шприцевих дозаторів (інфузоматів) для медичних закладів Запоріжжя. Це був необхідний захід в умовах продовження зростання захворювань коронавірусом.

Було внесено низку інших змін до бюджету Запоріжжя. Понад 41 мільйон гривень спрямовано на співфінансування трьох проєктів. Це реконструкція інфекційно-боксованого діагностичного відділення міської дитячої лікарні №5, Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива», капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №1. 30% виділяє місто, 70% профінансує держава через Державний фонд регіонального розвитку.

Прийняли також рішення про відведення у Комунарському районі земельної ділянки для будівництва сучасної льодової арени.