Зустріч відбудеться за ініціативи Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України 22 листопада

Вона буде присвячена формуванню бюджетів на наступний рік та продовженню реформи децентралізації. Про це повідомив голова Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України , міський голова Володимир Буряк під час регіональної стратегічної сесії «Спільними зусиллями» «Функціонування територіальних громад Запорізької області – членів Асоціації міст України в умовах децентралізації влади», пише сайт мерії.

Засідання відвідав представник USAID Майкл Кашішіан. Саме з цією агенція активно співпрацює Асоціація міст України і її регіональне відділення у Запоріжжі.  Реалізована низка проєктів, серед яких ініціатива «ПУЛЬС», присвячена ефективному впровадженню реформи децентралізації на місцях, та розробка для Запоріжжя Плану дій сталого енергетичного розвитку до 2030 року в рамках проєкту «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Міський голова Володимир Буряк наголосив, що, не зважаючи на успішне впровадження реформи органів місцевого самоврядування, у Запоріжжя та місцевих громад є питання, які можливо вирішити лише на найвищому рівні. Громади сподіваються на те, що їх пропозиції будуть почуті,та ініціюють зустріч з народними депутатами, які представляють Запорізький регіон у Верховній Раді.

– Є питання, які силами органів місцевого самоврядування вирішити неможливо. Тому 22 листопада Запорізьке регіональне відділення Асоціації міст України планує провести зустріч з народними депутатами, які представляють у Верховній Раді нашу область. Головні питання, які ми хочемо підняти – адміністративна реформа та формування бюджетів, – заявив Володимир Буряк.

Читайте також: У Запорізькій області відкрили найбільшу вітроелектростанцію