Вже наступного року запоріжці зможуть повноцінно відпочивати в новому парку

У Запоріжжі триває будівництво ландшафтного парку, розташованого між каскадом фонтанів «Райдуга» та вулицею Лермонтова. На сьогодні виконані 2 з 4 черг. Тут вже облаштували дренажну систему, посилили схили, очистили джерело, що наповнює озера Вознесенівського парку, та створили штучний ставок.

У 2020 році будівництво продовжиться. Як розповів голова Вознесенівської райадміністрації Олександр Ніколаєнко,  запланований благоустрій дозволить містянам вже наступного року проводити свій вільний час в ландшафтному парку.

– Міський голова доручив переглянути план робіт відповідно до бюджету 2020 року таким чином, щоб облаштувати повноцінну зону відпочинку для запоріжців. Ми виділили першочергові заходи – благоустрій території, пішохідні доріжки, бордюри, лавки, урни. Ці роботи виконають в 2020 році, а вже надалі територію будемо лише вдосконалювати, – зазначив Олександр Ніколаєнко.

Крім того, наступного року райадміністрація планує оновити територію площі Маяковського, привести її до єдиного дизайну з відремонтованим проспектом Маяковського, який вже став окрасою Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі капітально відремонтують фонтани