Вам знайома програма “Шанс”? А “Шиканемо”? Хто співає “Ти мені не даєш”? Зрозуміли?! Так, це співак, теле- і радіоведучий Кузьма Скрябін. Він уже втретє за останній час відвідує Запоріжжя зі своїми концертами. Нам також вдалося з ним поспілкуватися, і виявилося, що Андрій Кузьменко (його справжнє ім’я) – це дуже відкрита людина, для якої не існує вікового бар’єру, тому всі до нього звертаються на “ти”. З перших хвилин спілкування стаєш майже другом зірки. Він може підтримувати розмову на будь-яку тему.
– Андрій, як дорога? Як доїхав до Запоріжжя?
– Краще не питай. Трясло і “водило” по дорозі весь шлях, ці ями, лід – просто жах. А ми будемо ще й “Євро-2012” приймати…. Краще б його взагалі не було. Ганьба нам буде.
– На твою думку, Україна зовсім не готова приймати “Європу”?
– Ні, чому?! “Донбас Арена” – стадіон європейського рівня, ціни у нас високо європейські… Як бачимо, країна готувалась, як могла… краще давайте не будемо про те, що болить.
– Добре. Початок лютого – це зустрічі з однокласниками. Коли ти їх бачив востаннє?
– Як і всі, ми також “за доброю традицією” не зустрічалися вже дуже багато років, а ось тиждень тому влаштували собі “паті на хаті”. Мій однокласник (зараз дуже багатий дядько) запропонував нам зустрітися у його клубі. Він дозволив собі його на всю ніч закрити, і ми тусили, як могли. Нас було шестеро, але відривалися по повній. Слухали музику тих років, грали на уявних гітарах, робили все, що роблять на випускному!
– А як ти ще відпочиваєш?
– Я зараз також відпочиваю. Гарна компанія, незабаром концерт. У житті все, що хотів – майже зробив. Знаєш, я взагалі не люблю умовностей, і щоб все було так, як хтось сказав. Коли хочу, тоді й ловлю кайф, життя – одне. Я вже як 44-річний дядько багато чого побачив на цьому світі.
– Як плануєш святкувати День закоханих?
– У мене романтика з жінкою 365 днів у році. Взагалі, всі ці свята – це просто умовності. Захотів щось – не потрібно чекати певної дати, зроби це сьогодні, зараз.
– А дні народження і Новий рік тоді як?
– Так само. Новий рік – це взагалі безглузде свято. Чекати півночі, щоб поєднати два зовсім не поєднуваних продукти – “олів’є” і шампанське. Хочеш, нарубай салатику, купи пляшку – ось і свято. Таке ж, як і офіційне. Дні народження чекати також безглуздо. Вислуховувати з року в рік одне й те ж саме і отримувати стандартні подарунки… Набагато приємніше отримати подарунок несподівано. Я так виховую свою доньку. Сказала правду мені в очі – як винагороду отримує новий айфон.
– Давай повернемося до твоєї творчості, а саме до “вибухового” проекту “Пающіє труси”. Ти з ними ще співпрацюєш?
– Звичайно. Цей проект – бомба уповільненої дії. Пісні їм пишу тільки я. Можливо, вони вже не дуже популярні в Україні, але в Росії на них є попит. У них зараз там гастролі. Тексти пісень – “злободенні”, це саме те, що потрібно сьогоднішнім людям. “Піпл хаває” і скоро зрозуміє, в чому їх фішка. Пісня “Василек” стала неофіційним гімном усіх геїв Росії. Я, коли дізнався, був шокований!