У ПК «Дніпроспецсталь» за підтримки міського голови Володимира Буряка і  під патронатом Олександра Богуслаєва пройшов півфінал Запорізької відкритої ліги КВК.

За місце у фіналі боролися шість запорізьких команд: «Каліфорнія», «Браун Шуга», «Фантазери», «Ліхіє будні», «Умка», «Запорізький вектор-машинка-ЗНТУ». Учасники грали в чотирьох конкурсах. Після кожного журі виставляли бали. Наприклад, завданням команд було придумати оригінальну назву фотографії, котру їм показував ведучий. Останнім вирішальним етапом став «відеокліп». Кожна команда повинна під будь-яку музику без слів створити кумедну дію саме під цю мелодію. Головний критерій оцінювання – гумор.

За підсумками усіх конкурсів до фіналу потрапило чотири команди – «Запорізький вектор-машинка-ЗНТУ», «Умка», «Каліфорнія», «Фантазери».

«Усі учасники дуже старалися. Багато команд виступили краще, ніж були готові. Але в цілому півфінал – це завжди найсильніша гра сезону», – розповів директор відкритої Запорізької ліги КВК Олексій Савицький.

Кореспондент «ЗС» поцікавилася в учасників ліги КВК, які у них враження від гри та з якими труднощами зіштовхнулися.

Ірина Шапарь, команда «Каліфорнія»:

Вийшло не так iдеально, як планували. Вальс взагалі ставили в останню мить.  Але, судячи з реакції глядачів та суддів, наші старання не пройшли даремно. У нас дуже злагоджена команда, і всі одне одного розуміють з півслова. Дуже прикро те, що у нас різниця в балах з іншою командою 0.1.

Євген Година, колектив «Умка»:

– На сцені репетирували лише 1 раз, і це трохи дало про себе знати. Дуже сподіваюся,  що під час  фіналу командам дадуть трохи більше часу провести на сцені. Підготовка була непростою, а найскладніше те, що везли із собою велику кількість реквізиту у величезних сумках. У виступі вийшло практично все, що запланували.

Хочу подякувати групі підтримки з ЗІЕІТу. Абсолютно несподівано було, що хлопці прийдуть підтримати нас.

Тетяна Баранова, команда «Ліхіє будні»:

-Не дивлячись на те, що наша команда не пройшла у фінал – вражень багато і вони тільки приємні. Нашому колективу лише рік і досягти півфіналу кращої ліги КВК Запоріжжя, боротися з найсильнішими командами міста і потрапити в п’ятірку –  це дуже добре! Не все вийшло, як хотіли, але ми вчимося, набуваємо нові навички, досвід. Готувалися довго, адже у нас було літо, коли ми виношували ідеї, а старанна робота почалася безпосередньо з вересня. Збиралися командою практично кожен день. Писали, редагували, щось вирізали, змінювали, а результат глядачі побачили.

Валерія КОНСТАНТИНОВА