Шоу «Караоке на майдані» відбулося 30 липня у Запоріжжі. Містяни проявили себе не лише гарними співаками, але й жартівниками, що не уступали в гуморі навіть Ігорю Кондратюку.

Так, одна з учасниць вивела відомого шоу-мена на чисту воду – не всі пісні знає, коли виявилося, що ведучий не мав фонограми пісні «По серпантину» співачки Валерії. «А я думала, що Ігор Кондратюк має все…», – образилась дівчина. На щастя, у бажанні виконати саме цю пісню учасницю «Караоке» виручила інша запоріжанка, яка абсолютно випадково захопила фонограму на флешці, яку принесла на концерт.

Здивував Кондратюка і чоловік на ім’я Олександр, що беріг футболку «Караоке на майдані» та «Х-фактору» п’ять років. Він зажадав виконати пісню «Аве Марія» поза конкурсом.

Переможцем співочого шоу став 16-річний Радіон Переродов, на думку Кондратюка, – «складний за усіма розуміннями». На такий комплімент хлопець «нарвався» через незвичний підбір репертуару. Він обирав маловідомі філософські пісні, які, за його словами, люди мали слухати та оцінювати не вухами, не очами, а серцем та замислюватися над глибоким сенсом віршів. До речі, Радіон поділився, що подарунковий сертифікат на 2 тисячі гривень хоче витратити, аби купити планшет сестричці на день народження.

Після шоу запоріжців очікував концерт від зірок «Х-Фактору» Констянтина Бочарова, Аркадія Войтюка та Аїди Миколайчук. Вони виконували як свої пісні, так і кавери на відомі хіти.

Найбільший табір запорізьких фанаток мав Констянтин Бочаров. Дівчата 12-14 років караулили його біля сцени та пищали від радощів, отримавши автограф.

Прихильниками співачки Аїди були дорослі запоріжці.

Родзинкою концерту став виступ всесвітньовідомого гурту ONUKA.