У Заводському районі міста відновилися роботи з ремонту трамвайного переїзду на перетині вулиць Павлокічкаська та Глазунова.

Як розповів начальник районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Андрій Баєв, капітальний ремонт, який розпочався тут ще минулого року, в заплановані терміни закінчити не вдалось, оскільки при виконанні робіт в проекті були виявлені деякі недоліки. Тож минулого року фахівці КП «Запоріжелектротранс» лише замінили трамвайні колії на цій ділянці. А за зиму, поки не можна було виконувати бетоноасфальтні роботи, провели коригування проекту та всі інші необхідні процедури і вже підрядна огранізація приступила до виконання робіт. Зараз йде укладання тротуарної плитки вздовж тротуарів і міжрейкового простору.

Ми постаралися врахувати всі нюанси, в тому числі й воду, яка тут постійно десятиліттями застоюється. Тепер на перехресті приберуть перепади висотаніше рейки перебували вище дорожнього полотна – авт.), зробивши його комфортним для автомобілістів і пішоходів та встановлять водовідвідний стік. Звернули увагу й на те, що тут досить активно на ринок проїжджає автотранспорт. Тож, щоб не руйнувалися тротуари, забезпечимо засоби обмеження руху шляхом установки залізобетонних напівсфер. Будемо привчати наших автомобілістів, які торгують на ринку, до цивілізації. Якщо місто вклало в ремонт перехрестя такі кошти, його не потрібно знову руйнувати. «Запоріжелектротранс», в свою чергу, замінить тут електроопори, які вже прийшли в непридатність. А загалом, трамвайний переїзд на перетині вулиць Павлокічкаська і Глазунова не ремонтувався вже протягом 30 років, – зазначив Андрій Баєв.

До закінчення робіт рух автомобільного транспорту на цій ділянці обмежений. Трамваї ходять в звичайному режимі. Роботи планують завершити у травні поточного року.