Практично щодня у Запоріжжі повідомляють про мінування різноманітних об’єктів – шкіл, адмінбудівель та навіть приватних квартир

На щастя, жодне з повідомлень не підтверджується, проте такі випадки заважають нормальній роботі служб та дестабілізують ситуацію в місті.

Так, протягом останніх декількох тижнів до правоохоронців та чергового міськвиконкому надійшли майже два десятки повідомлень про те, що різні міські об’єкти заміновані.

– За два тижні було понад 18 повідомлень про вибухівку в різних міських об’єктах. Серед них школи (більше 10 разів), Шевченківська райадміністрація, внз, приватна квартира тощо. Одну школу №106 останнім часом «мінували» близько двох десятків разів. Загалом протягом року таких дзвінків надходить досить багато. Це дестабілізує ситуацію у місті, заважає працювати, – зазначив радник міського голови Валерій Еделєв.

Сьогодні надійшла інформація про вибухівку в Запорізькій міськраді. Факт можливого мінування перевірили спецслужби, а працівників евакуювали. Виклик виявився хибним, міськрада повернулась до звичайного режиму роботи.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк неодноразово звертався з цього приводу до правоохоронних органів з вимогою розібратися в ситуації та знайти винних. Після сьогоднішнього випадку міський голова вчергове підніме це питання та вжити дієвих заходів, щоб такі ситуації не повторювались, повідомляється на сайті міськради.

Читайте також: У запорізькому магазині помітили чоловіка зі зброєю