Польська авіакомпанія LOT запускає прямі рейси Варшава-Вашингтон зі зручними стиковками в п’яти містах України, в тому числі Запоріжжі

Новий рейс працюватиме з 2 червня 2020 року. Вильоти здійснюватимуть три рази на тиждень – у вівторок, п’ятницю та неділю. Про це повідомляється на сайті авіакомпанії LOT.

Нагадаємо, цей рік ознаменувався стрімким зльотом запорізького аеропорту. Зокрема, до вже існуючих у міжнародному аеропорті «Запоріжжя» рейсів додалися нові – до Барселони, Шарджі (ОАЕ), Тель-Авіва та бюджетний авіамаршрут до Києва.

Напередодні Нового року в Запоріжжі завершили будівництво наймасштабнішого об’єкту останніх років – нового пасажирського терміналу. Вже в літньому сезоні запоріжці та мешканці сусідніх областей отримають змогу літати із запорізького аеропорту на курорти Італії, Кіпру, Болгарії та Грузії, Греції. Також з березня Запоріжжя отримає пряме авіасполучення з Будапештом, Віднем, Вільнюсом, Вроцлавом, Гданськом та Краковом. Все це стало можливим завдяки міському голові Запоріжжя Володимиру Буряку, який постійно тримає на особистому контролі все, що відбувається в аеропорту. Безперечно, розвиток аеропорту – головна подія Запоріжжя 2019 року.

Читайте також: Стімкий зліт запорізького аеропорту – головне досягнення року