У Запоріжжі, на базі обласного центру молоді відкрилася виставка «Воїн. Воля крізь віки», яка реконструює ключові віхи історії української армії та показує європейськість українського війська, яку можна спостерігати і в обладунках середньовічних воїнів, і в тактиці ранніх козацьких підрозділів, і в гуманній поведінці бійців армії УНР.
Фотовиставка розділена на п’ять основних епох історії українського війська: пізне середньовіччя, ранньомодерновий період, Перша світова війна, Друга світова війна і сучасна Україна.
Командуванням Запорізького обласного військового комісаріату для особового складу облвійськкомату була організована екскурсія з метою набуття знань з історії українського війська, пропаганди прикладів мужності та героїзму військовослужбовців під час захисту територіальної цілісності та державного суверенітету України.
Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю полковник Михайло Логвінов зазначив, що історія українського війська – це історія великих перемог та великих поразок, історія незгасного духу боротьби за власне самовизначення. Так було за часів Ярослава Мудрого, так є й сьогодні.
З початку російської агресії, вторгнення у східні області України наша держава пройшла тяжкий шлях. З нуля майже за рік в умовах війни в України було створено боєздатну армію,  наголосив полковник Михайло Логвінов.
Серед експонатів багато тих, які відносяться до історії АТО на сході України. Детально про ці експонати розповіла людина, яка знає про російсько-українську війну не з чуток, кіборг, голова громадської організації «Запорозька рада ветеранів АТО», депутат Запорізької міськради В’ячеслав Зайцев. Він зазначив, що на прикладі тисячолітньої історії українського війська автори виставки показують, що українська армія завжди захищала українські цінності.

Михайло ЛОГВІНОВ,
заступник військового
комісара по роботі
з особовим складом-
начальник групи, полковник