Майже за сюжетом відомої кінострічки «З легким паром або Іронія долі» відбулися події в Запоріжжі, але місцевий «Женя Лукашин», на відміну від кіногероя, організував ще й мордобій. А сталося це так: днями чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння переплутав власну адресу із чужою, та, незаконно проникнувши туди, ще й побив власника житла.
Саме вночі на лінію 102 надійшло звернення про незаконне проникнення до чужого житла невідомою особою. Прибувши за вказаною адресою, патрульні виявили заявника із явними тілесними ушкодженнями. Поспілкувавшись із ним, інспектори з’ясували, що господар, почувши, як невідомий вибиває йому двері, вийшов на власне подвір’я, де непроханий гість накинувся на нього з кулаками та почав бити.
Провели бесіду патрульні і з дебоширом. Він пояснив, що відпочивав у ресторані, потім замовив таксі, вказав домашню адресу та поїхав додому. Коли двері йому відчинив незнайомець, цю ситуацію нетверезий чоловік розцінив як зраду дружини, а незнайомця сприйняв за коханця, тому і почав його бити. Як пізніше виявилось, чоловік просто назвав таксисту не ту адресу.
Тож за свої кримінальні діяння «п’яний Отелло» буде відповідати перед законом.
Потерпілого для написання заяви та порушника патрульні доставили до Дніпровського відділку поліції для подальшої кваліфікації даної події.