16 травня інспекцією з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області проведено робочу зустріч за участю першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Віктора Ємельяненка.
Спершу було проведено екскурсію музеєм підробних, фальсифікованих, неякісних товарів. Потім на зустрічі із колективом Інспекції було заслухано звіт про результати проведеної роботи, обговорено питання щодо завдань, що ставляться на літній період. Заслухано виступи щодо участі та сприяння представників громадських, правозахисних організацій, представників депутатського корпусу в забезпеченні дотримання та захисту прав споживачів.
У заході взяли участь голова Запорізького обласного комітету у справах захисту прав споживачів О. Т. Арабаджинський, генерал–отаман Міжнародного союзу козаків “Запорізька січ” В. Л. Хрущ, голова громадської організації Комітет у справах захисту прав споживачів м. Бердянська Г. В. Бєлогуров, представники товаровиробників Запорізької області, Запорізької обласної федерації важкої атлетики, Міжнародного союзу козаків “Запорізька Січ”, комунальних підприємств тощо.