У Запоріжжі пропонують назвати вулицю у військовому містечку на честь льотчика та Героя України В’ячеслава Радіонова.

Ціною власного життя він врятував повний склад авіабригади на початку широкомасштабного вторгнення. Посмертно його відзначили найвищою державною нагородою — званням Герой України. Нині керівництво ліцею, де навчався льотчик, пропонує перейменувати одну з вулиць Запоріжжя на його честь.

Надійний, людина слова, фанат своєї справи — таким запам’ятали свого випускника у ліцеї.

Після закінчення навчання у ліцеї “Захисник” В’ячеслав Радіонов здобув освіту у Харківському національному університеті Повітряних сил України імені Івана Кожедуба. Отримав диплом й проходив службу в авіабригаді у Василькові. Там старшого лейтенанта Повітряних сил України застала військова агресія російських окупантів.

Під час першої ж атаки ворожої авіації на військовий аеродром, В’ячеслав першим підняв свій військовий літак, прикрив організацію бойових польотів і зліт інших льотчиків. Ціною власного життя він зберіг бойовий склад свого підрозділу.

24 серпня 2022 року у Києві мати В’ячеслава Радіонова Інна Радіонова отримала зірку Героя України за подвиг сина з рук Президента України Володимира Зеленського.

Керівництво ліцею “Захисник” планує звернутись до виконавчих органів місцевої влади, аби надалі перейменувати одну з вулиць військового містечка на честь свого колишнього випускника, а також надати назву скверові, що розташований поруч із навчальним закладом.

Цьогоріч В’ячеславові виповнилося 25 років. Разом із загиблими побратимами його поховали на військовому кладовищі у Василькові.

З 2014 року троє вихованців запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник” отримали звання Герой України.