Депутат Запорізької міськради Ігор Чумаченко побував у гостях у ветерана-металурга Кирила Бончева.
Поспілкувавшись з людиною, чия трудова біографія нерозривно пов’язана з історією комбінату «Запоріжсталь», депутат поділився з журналістами своїми враженнями:
— Ми — депутати, працівники комбінату Запоріжсталь, з великою повагою та вдячністю ставимося до ветеранів-металургів, — підкреслив Ігор Чумаченко, — До тих, що власними руками творив історію заводу – брав участь у відновленні комбінату у 1943-47 роках, вдосконалював виробництво, підвищував ефективність. Кирило Михайлович Бончев – саме така людина. Мудрість та життєвий досвід таких людей для нас дуже важливі. Своїм життям вони надають нам приклад відданості праці, працьовитості та любові до рідної землі. Напередодні 85-ї річниці заводу ми прийняли рішення відвідати наших славних ветеранів та подякувати їм за їхній труд, їхній вклад у розбудову заводу.
92-річний Кирило Бончев розповів, що прийшов на завод у далекому 1947-му році, коли підприємство довелося буквально заново відновлювати після війни. З тих пір пропрацював у мартенівському цеху 30 років.
– Дуже багато друзів у мене було, – згадує Кирило Михайлович, – мартенівці взагалі найбільш дружні. Адже тут, як ніде, важливо знати, що можеш розраховувати на підтримку колег, що тебе не підведуть. Разом працювали, разом відпочивали. Та й жили неподалік один від одного – у Заводському районі.
Тепер ветеран пишається чотирма онуками і сімома праправнуками, називає себе «найбагатшим дідом», але зізнається, що без роботи йому нудно.
Поспілкувавшись з ветераном, депутат побажав йому міцного здоров’я і активного довголіття.