Цього року в парку “Дубовий гай” планують оновити центральну алею та висадити нові дерева та лавандову поляну

Про зміни, які очікують улюблений парк запоріжців цього року, розповів директор комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай» Олег Комаренко. Він зазначив, що минулий рік видався насиченим на різноманітні події. Зокрема, завдяки тому, що в парку стали проводити більше заходів, підприємству вперше за багато років вдалося заробити кошти на власні потреби.

– Ми госпрозрахункове підприємство за статусом, тож маємо самостійно заробляти на розвиток. У 2019 році нам вперше за довгий час вдалося це зробити. У нинішньому році продовжимо тримати цю планку і вже намітили план роботи, – розповів  Олег Комаренко.

Так, цього року в парку планують провести реконструкцію центральної алеї, яка поєднує центральний вхід та північний міст. Замість старої плитки там вкладуть асфальт та продовжать доріжку вздовж озера. Також в планах керівництва висадити більше 50 нових дерев та створити лавандову поляну. Свій внесок у розвиток парку можуть зробити і запоріжці – цього року акція “Посади іменне дерево” продовжиться. Тож містяни мають унікальний шанс залишити своє ім’я в історії та допомогти розвитку флори “Дубового гаю”.

Нагадаємо, центральний парк Запоріжжя поступово перетворюють на сучасне та комфортне місце дозвілля. Зокрема розроблений проєкт масштабної реконструкції, відновили історичний вигляд центрального входу, оновлюють атракціони. Минулого літа “Дубовий гай” святкував 60-річний ювілей.

Читайте також: Як у Запоріжжі створювали ілюмінаційне містечко на бульварі Шевченка