У Запоріжжі роботи на будівництві мостів ведуться цілодобово

Мостобудівники вже змонтували одразу дві секції прогонової будови низової частини вантового мосту. Незабаром розпочнеться монтаж третьої секції, яка вже укрупнена. До речі, на стапелях у Кривій бухті вже завершили збирання десятої секції з дванадцяти необхідних. Секції доставляють з будмайданчика та монтують за допомоги плавкрану.

Разом з тим роботи ведуться й на верховій частині вантового мосту. Там мостобудівники вже завершили монтаж плит тротуарів та влаштовують арматурний каркас, а також проводять монтаж опалубки пілону. Незабаром розпочнуть бетонування третьої захватки на першій та другій “ногах” пілону.

Просуваються роботи й на низовій частині балкового мосту. Там виконуються роботи з опускання прогонової будови на опорні частини та ведеться підготовка до бетонування наступних захваток проїзної частини.

Активно працюють і на підході до мосту з боку Хортицького району та Прибережної магістралі.

На шляхопроводі над транспортним кільцем, що на острові, також роботи ведуться водночас на верховій та низовій частинах. Про це повідомляє служба автомобільних доріг в Запорізькій області.