Запорізький гідрометцентр інформує про погіршення погодних умов та прогнозує заморозки

Так, вночі та зранку 25 вересня по Запоріжжю та області в повітрі очікуються заморозки від 0 до 5 градусів. Оголошено 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

Ми вже розповідали, як побороти осінню депресію, підготували й поради, як пережити перші морози. Будьте напоготові!

Носіть теплі речі

Дістаньте врешті-решт теплі речі. Не нехтуйте теплими в’язаними шаликами, та головними уборами. Підступні осінні вітри не пробачать вам розстібнутого пальто та голої шиї – є загроза захворіти. Користуйтеся одягом із натуральних тканин, обирайте яскраві кольори – і перехід із літнього одягу на осінній буде легшим.

Приділяйте увагу харчуванню

Досить дієт. Так-так, аби не мерзнути, треба добре харчуватись. Введіть у раціон побільше продуктів із залізом (їжте курятину, яблука,  гранати, буряк тощо). Пийте більше гарячих напоїв. Імбирний чай – найкращий варіант.

Займайтеся спортом

Не лінуйтеся. Діставайте з шухляди ваш річний абонемент та відправляйтеся до спортзали. Спробуйте ранкові пробіжки чи хоча б робіть 10-хвилинну зарядку перед роботою. Це зігріває.

Не нервуйте

У розслабленому стані наші м’язи можуть пропустити більше тепла.

Теплі країни

Якщо заздалегідь плануватимете відпустку та візит до теплих країн, обирайте саме період перших заморозків – переживіть цей погодний перехід десь у теплому Червоному морі.

Читати також: Оксамитовий сезон на Азові: як нині виглядають пляжі Бердянська та Кирилівки