Вам знайомо, коли аванс вже закінчився, а до наступної виплати залишилося трохи більше тижня

Ми знаємо, як врятувати вас від економічних криз та допоможемо правильно розпланувати ваші витрати.

Визначте бюджет

Грошей майже не залишилося, але їх може виявитися більше, ніж здається. Перевірте поверхні, на які ви зазвичай викладаєте вміст кишень, подивіться в сумках. Зібрану суму витратьте на найнеобхідніше – їжу або проїзд.

Оптимізуйте транспортні витрати

Якщо місце роботи знаходиться менш ніж в 5 км від будинку і на вулиці не 30 градусів нижче нуля, то можна зовсім відмовитися від транспорту. Ця відстань долається легким кроком менш ніж за годину, і така прогулянка на свіжому повітрі принесе не тільки економію, а й користь здоров’ю. Якщо ви використовуєте автомобіль, подумайте, чи не вигідніше буде на тиждень пересісти на громадський транспорт.

Перевірте їстівні запаси

Мало для кого словосполучення «порожній холодильник» дійсно означає абсолютно вільні полиці. Зазвичай там будуть лежати три-чотири яйця, маленький шматочок сиру, пів-лимона, банки рибних консервів і горошку або ще щось придатне для їжі. У шафці виявиться по півпачки гречки, рису і макаронів, а у коморі – дві цибулини і три картоплини.

Переключіться на продукти подешевше

Якщо ви звикли купувати молоко лише від домашніх корів і фермерське м’ясо, саме час дізнатися, що ще є в асортименті гіпермаркетів. Звертайте увагу на знижки, але на забувайте дивитися на терміни придатності.

Відмовтеся від буфетів

Обід на роботу краще брати з собою з дому.

Безкоштовні розваги

Протягом тижня нескладно обійтися без кіно, театрів, клубів та боулінгу. Прогуляйтеся парком, візьміть із собою термос з чаєм. Перевірте соцмережі – можливо, у вашому місті проводиться цікава безкоштовна виставка чи музичний фестиваль.

Інвентаризація бонусів

У гаманці або на полиці цілком могли завалятися купони, завдяки яким можна отримати знижку в супермаркеті.

Продайте непотрібне

Це може бути старий мобільний телефон, сукня, стіл – що завгодно. Спробуйте продати їх через сайти з оголошеннями або через соцмережі. Щоб отримати гроші швидко, ціну доведеться встановити нижче ринкової.

Знайдіть підробіток

Подумайте, які свої таланти ви можете швидко обміняти на гроші. Можна зареєструватися на біржі фрілансерів. Там завжди шукають людей різноманітним професій: написання текстів, прогулянка з домашнім улюбленцем, ремонт шафи, прибирання в квартирі чи кур’єрські послуги. Необхідно лише вчасно побачити завдання і закріпити його за собою.

Наші поради стануть у нагоді тим, хто зрідка потрапляє в складну фінансову ситуацію: затримали зарплату чи сталася надзвичайна ситуація. Якщо ж  ви змушені жити тиждень без грошей щомісяця, варто вирішувати проблему іншим шляхом. Складіть бюджет, щоб запланувати всі витрати і не спускати всю зарплату відразу після її отримання, або подумайте, як можна збільшити дохід.

Читайте також: 15 порад для приготування кулінарних шедеврів