5 правил ідеального гардеробу в холодну пору

Багатошаровість

У холодну пору року між шарами одягу повинен залишатися повітряний простір, тільки тоді вам буде тепло. Тож краще вдягнути кілька тонких кофтин, ніж один товстий светр. Зверніть увагу на те, що кожен додатковий шар підвищує збереження тепла.

Правильні матеріали

Обирайте для холодів якісні тканини, які будуть добре відводити вологу та зберігати тепло. Варто відмовитись від бавовни – вона відмінно вбирає вологу, але залишає її всередині, тож ви ризикуєте опинитись в мокрій та холодній футболці. Зверніть увагу на вовну або якісні синтетичні матеріали.

Зважайте на погоду

Завжди враховуйте силу морозу та час, який ви проведете на вулиці. В залежності від погоди регулюйте кількість шарів одягу. Якщо на вулиці досить тепло – достатньо буде одного або двох шарів. У сильні морози вдягніть додаткову пару шкарпеток, кілька кофт, капюшон на шапку.

Подбайте про гарне взуття

Взуття для холодної пори року має бути з натуральних матеріалів та на з масивною підошвою. Черевики не повинні бути тісними, підкладку та устілку краще обирати з натурального хутра.

Не забувайте про шапку, шарф та рукавиці

Найкраще зігріють вовняні шапки, або з підкладкою з флісу. Від вітру захистить капюшон. Гарним додатком стане шарф, який захистить горло від холодів, а також не дасть теплу вийти з-під пальто чи куртки. Руки краще захистити рукавичками – так пальці будуть зігріватися один від одного.

Найголовніше – індивідуальний підхід. Експерементуйте та обирайте той, одяг, в якому відчуваєте себе сухо, тепло та комфортно.

Читайте також: Як перейти на здоровий спосіб життя без стресу та зривів