Гороскоп на 6 – 12 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ситуація буде складатися залежно від вашої працездатності та уміння ладити з колективом. Уникайте конфліктів. Краще не вживати ніяких рішучих дій. Залиште все на своїх місцях, а поки розберіться зі справами, що нагромадилися.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Імовірна поява багатьох питань без відповіді. Щось важливе зміниться у вашому особистому житті, однак поки ви можете прийняти правильне рішення. Зараз краще промовчати, навіть якщо ви впевнені у своїй правоті.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви зараз господар становища. Ваші бажання збуваються, робота спориться, приносить задоволення й прибуток. В особистому житті відбуваються приємні зміни. Удача на вашому боці.

РАК (22.06-23.07). Вам слід пам’ятати, що зайва впертість і прагнення домінувати призведе лише до сварок та конфліктів. Щоб набути впевненості у власних силах, не обов’язково поспішати і метушитися.

ЛЕВ (24.07-23.08). Робота просто бігає за вами, і якщо ви вчасно не увернетеся, то доведеться працювати не тільки за себе, але й за того хлопця. Постарайтеся хоча б одержати задоволення від спілкування з колегами, які вас явно цінують.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся не робити з мухи слона у сімейному житті та уникайте бурхливих переживань. На роботі, швидше за все, доведеться активно діяти, незважаючи ні на що – навіть на те, що ваші дії порушать звичайний порядок речей.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас може очікувати багато цікавих знайомств. Якісь із них виявляться навіть доленосними. Не виключене, що нові люди можуть зіграти істотну роль в обладнанні вашої кар’єри, реалізації ваших планів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Будь-яка робота буде вам під силу, вона, швидше за все, виявиться творчою і принесе солідний прибуток. Але вам слід дотримуватися певних правил: не варто поспішати, дотримуйтеся вичікувальної стратегії.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На вас може очікувати важлива розмова з керівництвом, ви явно заслужили заохочення і похвалу. Тож боятися не варто, але підготуватися слід. Більше спілкуйтеся з колегами й друзями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Робота почне приносити плоди. Вам необхідно звільнити себе від непотрібних зустрічей і контактів. Не варто витрачати багато часу на соцмережі або сайти знайомств.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Свої плани та задуми краще зберігати в секреті, тоді буде більше шансів реалізувати їх. Зараз саме час робити кар’єру або відкривати свій бізнес. Ви будете успішні й затребувані.

РИБИ (20.02-20.03). Схоже, настав момент, коли варто щось у собі поміняти, відмовитися від стереотипів. Прислухайтеся до голосу інтуїції й остаточно вирішіть, у якому напрямку й з ким ви прагнете йти по життю далі. Вам доведеться реагувати на несподівані складнощі й діяти швидко.