Гороскоп на 9-15 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). З’явиться реальна можливість для корекції своєї долі, внесення в неї чогось нового, незвичайного. Довіртеся голосу своєї інтуїції, і вона вас не підведе. Не поринайте з головою в роботу, зараз краще подумати про відпочинок. Якщо ви ще не були у відпустці, не тягніть. Вам потрібно набратися сил і зарядитися енергією.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Великий ваш творчий потенціал. Але постарайтеся не зв’язувати себе ніякими обіцянками, будьте обачніше, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у своїх планах ви проігноруєте інтереси партнерів, друзів або родини, то це не кращим образом відіб’ється на ваших взаєминах. Якщо ви збираєтеся у відпустку, то її добре провести в комфортному для вашого світосприйняття місці.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваші цікаві ідеї й чудові думки саме зараз будуть затребувані і втіляться в життя. Можливі знайомства з новими людьми, побачення, подорожі та багато яскравих вражень. Ваше особисте життя різко зміниться, причому саме так, як ви мріяли. Ви більше не будете самотні, ситуація вирішиться на вашу користь.

РАК (22.06-23.07). Не варто заздалегідь переживати з приводу подій, що насуваються. Ви однаково не зможете все передбачити. Але краще планувати справи й зустрічі, інакше вони будуть трохи хаотичними. Будьте уважні й турботливі стосовно коханої людини, тому що їй бракує вашого душевного тепла. Розвиток подій буде багато в чому залежати від вашого погляду на проблему, не дозволяйте собі песимізм.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам треба буде навчитися багато чого. Доведеться пересилити себе і звільнитися від низки комплексів, які ускладнювали ваше життя. У справах від вас буде потрібно зберігати порядок і дотримуватися інструкцій. На службі вас очікують більші успіхи, якщо ви не будете розмінюватися на дрібниці. Вдалий час для знаходження додаткового джерела доходу.

ДІВА (24.08-23.09). Ви можете захопити навколишніх своїми здібностями, розкривши творчий потенціал. Уміння слухати й чути подарує вам успіх у будь-якій сфері. Якщо для цього є передумови, ви можете вдало поміняти вид діяльності. У вихідні не плануйте нічого серйозного, краще взагалі виїхати за місто. Важливу роль зіграють у вашому житті родичі – вони допоможуть вирішити важливі для вас проблеми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ділова поїздка може відкрити перед вами нові перспективи. Є шанс, що удача посміхнеться вам, також можливий і цілком закономірний зліт у кар’єрі. Ризиковані підприємства завершаться успішно в тому випадку, якщо ви правильно розрахуєте свої сили і не будете покладати великі надії на чиюсь допомогу. Якщо ви незадоволені своїм особистим життям, то у вихідні імовірне досить перспективне знайомство.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете вирішити давню проблему і позбутися усього старого та непотрібного. Подивіться філософськи на ситуацію, що склалася, і ви побачите вихід. Не відволікайтеся на балаканину, робіть свою справу і надайте іншим займатися своїми питаннями. Вихідні проведіть із друзями.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам особливо важливо буде відчути свою незалежність. Це допоможе розкрити творчий потенціал і продемонструвати свої можливості навколишнім. На роботі буде багато суперечок і дискусій, постарайтеся вислухати опонента та аргументовано заперечити. Можливо, ви поміняєте свою думку з деяких питань. В особистому житті час затишку та самотності.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Постарайтеся приборкати свою гординю і не відмовляйтеся від запропонованої допомоги, тому що шанси впоратися із поставленими завданнями самостійно дорівнюють нулю. Головні новини можуть очікувати вас вдома. Постарайтеся звільнити для себе більше часу й звести спілкування з колегами, друзями та з рідними до розумного мінімуму. Не варто брехати й темнити. Обман розкриється. Поставтеся серйозно до проблем близьких людей.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вам доведеться відстоювати свої погляди перед навколишніми. Намагайтеся робити це максимально коректно й аргументовано, але не випускайте з уваги слова опонентів – у них можуть міститися цінні поради. Для досягнення цілей необхідно виявити ініціативу.

РИБИ (20.02-20.03). Наступає досить складний і відповідальний період, який може супроводжуватися деякою внутрішньою напругою. Для досягнення успіху знадобиться сила волі, зосередженість і душевна рівновага, але якщо бути оптимістом, то все задумане здійсниться. Постарайтеся більш-менш адекватно сприймати все, що відбувається, і не йти на приводу у власних ілюзій.