Гороскоп на 9 – 10 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Робоча метушня перекреслить багато ваших планів. Зверніться по допомогу до близьких людей, вони із задоволенням візьмуть на себе частину проблем. Не виключені несподівані пригоди, вам дуже придасться розсудливість. У вихідні постарайтеся наповнити свій будинок теплом і турботою. Влаштуйте сімейну вечерю.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можуть з’явитися зовсім несподівані проблеми в діловий сфері. З іншого боку, ви можете розраховувати на взаєморозуміння в спілкуванні із оточуючими вас людьми, а також на власну підвищену інтелектуальну активність і ділову хватку. Імовірні подорожі або зміна звичної обстановки. У вихідні дайте вихід емоціям, але не дозволяйте їм узяти гору над розумом.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Можете жити бажаннями й емоціями. Особливо якщо у вас в розпалі жагучий роман. Зірки говорять, що ваші почуття сильні й взаємні. Це та сама любов, яка змушує літати й міняє життя на краще. Цікаві ідеї, що вас відвідали, принесуть прибуток і успіх. У вихідні друзі допоможуть здійсненню ваших задумів.

РАК (22.06-23.07). Вам може передстояти боротьба з конкурентами, втім, великі шанси вийти з неї переможцем і довести навколишнім свою здатність блискуче долати будь-які перешкоди. На вас чекає відверта розмова з другом або зі своєю половинкою. У вихідні ви будете пишатися, цілком імовірно, собою.

ЛЕВ (24.07-23.08). На вас може чекати підвищення по службі, але з’являться й нові обов’язки. Вийде знайти союзників у реалізації складного проєкту. Будьте коректні, інакше ваші різкі зауваження й висловлення ускладнять відносини з колегами або членами родини. У вихідні друзі можуть відкрити вам свою таємницю, постарайтеся виправдати їхню довіру.

ДІВА (24.08-23.09). Ви можете одержати привабливу ділову пропозицію. Імовірне знайомство з корисними людьми. Якщо ви були досить зосереджені та уважні, то вам забезпечений успіх у професійній сфері. Намічається рішення, хоча й трохи хворобливе, вашої серйозної проблеми, яка давно вас турбує. Можливо, з’явиться шанс знайти джерело додаткового заробітку.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Початок тижня обіцяє досить позитивні показники в багатьох сферах, але краще не вживати нічого кардинально нового й тим більше – глобального. Вас можуть повністю захопити домашні турботи. Компромісні рішення будуть гарні на роботі й зовсім неприйнятні у сім’ї. У вихідні на вас чекає багато дрібної й нудної роботи, яка потребуватиме терпіння й посидючості. Але, водночас, імовірне прийняття взаємовигідних угод.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви можете зробити прорив до нових висот – у роботі, у бізнесі та у коханні. Постарайтеся бути терплячішими до незначних недоліків навколишніх. Допоможіть своїм близьким, ви можете це зробити легко, а для них це багато важить. Вас може зацікавити нова корисна інформація, в найближчому майбутньому вона обіцяє принести непоганий прибуток. Можлива пропозиція нової роботи, яку не бажано упустити.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам доведеться розраховувати тільки на свої сили та уміння швидко міняти плани. Навколо вашої персони можуть закрутитися інтриги. І в якійсь мірі ви самі будете в цьому винуваті: нема чого намагатися проникнути в чужі таємниці, вам би свої удержати в секреті. Зважайте на інтереси ділових партнерів, не ставте свої амбіції на чільне місце. Зустріч із друзями у вихідні буде приємною та корисною.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви завзято просуваєтеся до поставленої мети. Постарайтеся використовувати сприятливий час для нових знайомств, налагодження необхідних контактів і зв’язків. Вам прийде важлива новина, пов’язана з роботою. Справ багато, але не жалійте часу на зустріч із друзями та спілкування з родиною. У відносинах з близькими людьми іноді буває важливіше не скільки ми для них робимо, а що робимо. Не плутайте кількість із якістю.