Гороскоп на 8-14 листопада для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вдалий тиждень. Ваш друг може дати вам корисну пораду або зробити важливу послугу. Колеги будуть підтримувати ваші пропозиції, а начальство може нагородити премією. Слушний час для прийняття відповідальних рішень, оцінюйте поточні справи й корегуйте плани так, як вважаєте за потрібне.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Наступає досить удалий в емоційному плані період. Ви будете реагувати на все спокійно і знайдете позитив навіть у складній ситуації. Ніхто не виведе вас з рівноваги. Остерігайтеся чужих порад, не виключено, що їх будуть давати приховані недоброзичливці. Подумайте, що б ви прагли змінити, дуже скоро у вас з’явиться така можливість.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви відчуєте, що зробили великий крок назустріч своїй мрії. Ви рухаєтеся в правильному напрямку до заповітної мети. І весь всесвіт допомагає вам, прибираючи перешкоди на шляху. Потрібно тільки вірити й чекати. Ваша кохана людина прислухається до ваших порад і допоможе в реалізації планів.

РАК (22.06-23.07). Ваша бурхлива енергія допоможе добитися успіху в роботі. Ваші плани можуть змінитися, але все буде сприяти розвитку партнерських взаємин. Для нового витка духовного росту й розвитку вам необхідно безжалісно позбуватися усього непотрібного, що створює у вашому житті плутанину. Прийде цікава для вас інформація. У вихідні візит до родичів сприятливо вплине на вас. Але не зашкодить прогулятися на самоті й поміркувати.

ЛЕВ (24.07-23.08). Небажано будувати грандіозні плани, багато що загрожує раптово помінятися. Імовірно, ви будете змушено вирішувати одночасно найрізноманітніші ділові проблеми. Можливо, вам доведеться виконувати роль посередника на прохання друзів або близьких. Але ви зможете швидко впоратися з безліччю питань.

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно зосере­дитися перед рішучим і успішним стрибком вгору кар’єрними сходами. Правда, доведеться забути про сумніви та сантименти. Усім не догодиш. Працювати треба буде більше, зате ви перейдете на більш високий фінансовий щабель. Є небезпека з наївності потрапити в мистецьки розставлені мережі в особистому житті. Необхідно зберігати тверезість розуму, а будь-який емоційний зрив чреватий небезпечними наслідками.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Період сприяє цікавим знайомствам, захопливим відкриттям і плідному співробітництву. Вам можуть перешкодити несподівані обставини, але вже скоро все піде по торованій. Виявіть свою лояльність стосовно начальства, і воно виділить вас. Ви будете надзвичайно приємним співрозмовником.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Успіх можливий по всіх фронтах, головне – нічого не боятися й вірити в себе. На вас чекає великий прибуток або пропозиція обійняти керівний пост, що дозволить вам стати забезпеченою людиною. Сконцентруйтеся на розборі власних бажань. Зрозуміли, чого бажаєте в цей момент найбільше? Починайте працювати у відповідному напрямку. І у вас усе вийде.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Доведеться розбиратися з невідкладними справами, можлива надмірна завантаженість на роботі. До всього іншого вас можуть атакувати проблеми з минулого, без рішення яких не буде просування вперед. Вам знадобляться титанічні зусилля, щоб прорватися. Зате у вихідні настане пора відпочинку й умиротворення.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зараз саме час для налагодження втрачених зв’язків, які вам придадуться в найближчому майбутньому. Постарайтеся привести ваші думки й почуття в порядок. І перестаньте киснути, загляньте в себе, зрівноважте свій емоційний стан. Не забувайте про рідних і близьких людей.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Добитися успіху ви зможете тільки за допомогою особистих організаторських вмінь і нових ідей. Не чекайте, що хтось інший вирішить ваші проблеми. Події будуть сприяти поліпшенню вашого матеріального становища. Постарайтеся не відкладати сімейні справи на потім, побалакайте відверто з близькими, схоже, в особистій сфері у вас назріли проблеми, які не варто ігнорувати.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі очікуються зміни. Причин для паніки немає, але можна задуматися над підвищенням власної кваліфікації. Коли-небудь не­одмінно придасться, навіть якщо й не зараз. Постарайтеся все дуже ретельно обміркувати, перш ніж виголошувати ключові слова. Успіх будь-яких переговорів залежить винятково від чіткості вашої аргументації. А от з поїздками й з налагодженням партнерських відносин вам просто пощастить.