Гороскоп на 6-12 січня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). З вами буде важко домовитися, так що конфлікту не уникнути. Постарайтеся хоча б швидше влагодити всі непорозуміння, щоб вони не псували вам свята. Викриваючи недоліки інших, пам’ятайте і про власні недосконалості. У вихідні діти будуть радувати вас своїми успіхами та досягненнями. Зібраність і зосередженість дозволять творити дива. Уникайте поїздок, не потрібних вам особисто. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Невдачі по дрібницях можуть викликати роздратування, постарайтеся уникнути конфліктів. Тиждень дозволить залишити багато проблем у минулому. Постарайтеся відгородити себе від зайвих розмов і непотрібних контактів. У вихідні на вас чекає весела вечірка з друзями. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає спілкування з цікавими людьми, запрошення на побачення. На роботі стануть у пригоді такі якості, як пунктуальність і спокій, через них ви розкриєте в усій красі свій професіоналізм. Вдалий час для покупок. На вас чекає додатковий прибуток, так що ви зможете порадувати себе й своїх близьких. У вихідні наступає час здійснення бажань і чудес. Сприятливий день – середа, несприятливий день – субота.

РАК (22.06-23.07). У найнеформальнішій обстановці можна буде вирішити досить значні питання. Перед вами можуть відкритися нові можливості. Не варто багато балакати та брати участь в інтригах. І не афішуйте свої плани на новий рік. У вихідні не варто зайво захоплюватися роздачею коштовних вказівок і критичних зауважень, щоб не одержати у відповідь від близьких людей шквал емоцій. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

ЛЕВ (24.07-23.08). На вас очікують казкові можливості, якщо ви не будете забувати простягати руку допомоги близьким і друзям. Ситуація складається сприятливо до контактів, співробітництва, цікавих поїздок, незвичайних вечірок. Сімейні проблеми почнуть непомітно зникати. Ви просто, як магніт, притягаєте до себе удачу. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся бути відвертішими з близькими людьми. Та й від колег не варто мати секрети. Час, повний подій і різноманітних пригод. Тільки при необхідності бажано вчасно зупинитися. Ви могли запланувати занадто багато, ймовірно, вам доведеться відмовитися від частини наміченого, але це не привід для прикрості. У вихідні наведіть порядок у думках, речах і паперах. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Втримуйтеся від ризикованих витівок і занадто великих витрат. Намагайтеся уникати масових заходів, проведіть краще час подалі від юрби, тому що в скупченні людей ви можете притягати небезпечних сусідів. Все буде складатися добре – робота буде плідною, очікуються цікаві зустрічі й приємні сюрпризи. У вихідні постарайтеся відпочити й відновити сили, концентруватися варто тільки на найважливіших і невідкладних справах. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – субота.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Важливо проявляти ініціативу й усіляко демонструвати свою активність. Особливо корисною така поведінка буде для кар’єрного росту. Трапиться можливість добре заробити, але вам будуть потрібні терпіння й завзятість. Близьким важлива ваша участь і увага. І ви з задоволенням подаруєте їм гарний настрій. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви повинні бути відкриті для пропозицій, і вони почнуть надходити до вас у наростаючому темпі. У рішенні ділових питань більше покладайтеся на інтуїцію, як не дивно, логіка навряд чи приведе вас до бажаних результатів. Не варто робити безвідповідальних вчинків, навіть таких, які здадуться вам дріб’язковими. У вихідні на вас чекають веселі корпоративи та вечірки. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). За можливості розберіться з боргами, не відкладайте незавершені справи. Вам доведеться ухвалювати відповідальність не тільки за свої дії та вчинки, але й за інших людей. Ви будете схильні згущати фарби, що може призвести до конфліктної ситуації. У вихідні у вас можуть повністю змінитися плани на те, як весело відпочити. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вам необхідно чітко розпланувати час і вирішити для себе, чого конкретно ви прагнете досягти. Як тільки ви зможете це зробити, так відразу ж розгребете завали справ і проблем. До ваших ідей будуть прислухатися, хоча, може бути, ви не завжди легко зможете знайти партнерів для їхньої реалізації. Друзі допоможуть розвіятися, проведіть з ними більше часу. У вихідні ви будете здатні скорити не одне серце своєю рішучістю, упевненістю в собі та чарівністю. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

РИБИ (20.02-20.03). Запланована поїздка або відрядження виявиться досить вдалим. На вас чекають нові знайомства, життя взагалі може круто змінитися саме зараз. Упорядкуйте всі документи, це нині у вас вийде легко й успішно. На роботі проявляйте наполегливість при відстоюванні своїх інтересів, і успіх вам забезпечений. Уникайте домашніх конфліктів, будьте особливо уважні до батьків. Сприятливий день – середа, несприятливий день – субота.

Читайте також: Прогноз на 2020 рік: що говорять цифри