Гороскоп на  5 – 11 жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Імовірний успіх на службі, якого ви зовсім не очікували. В ділових контактах виявіть обережність, не можна виключати обман і маніпуляції. Будьте уважні, починаючи нові знайомства. Люди можуть вам відверто брехати й використовувати у своїх цілях. Зараз краще спілкуватися з давніми друзями і партнерами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете виявляти в собі нові таланти, перебуваючи на піку своєї форми й працездатності. Несподіване заступництво впливових людей дозволить вам превстигнути у важливій справі, що значно підвищить ваш авторитет серед колег і ділових партнерів.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете забезпечені симпатією й підтримкою друзів і однодумців. На всі ваші запитання й прохання вам будуть відповідати «так». Тож ви скоро досягнете бажаної мети. Вашу працю оцінять належним чином, ви одержите солідний прибуток і досить перспективну ділову пропозицію. Саме час втілювати в життя свої найсміливіші плани.

РАК (22.06-23.07). Ви з легкістю доб’єтеся успіху й у роботі, і в особистому житті. Головне – бути уважніше до нових ідей, навіть якщо на перший погляд вони видадуться абсурдними. Здоров’я поміцнішає, енергії й сил додасться. Удалий час для пошуків і змін.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо ви зацікавлені в просуванні своєї кар’єри, то цього тижня потрібно багато працювати й переконливо виступати на нарадах і планерках. Ваш спокій і миролюбство згладять усі гострі моменти, що виникають на роботі. Не бажане вирішувати які-небудь фінансові питання, це може призвести до непорозуміння й розбіжностей.

ДІВА (24.08-23.09). Ви будете схильні до деякого снобізму. Постарайтеся бути тактовніше. Інакше життя швидко поставить вас на місце. Небезпечний сварками і взаємним нерозумінням час, оточуючі можуть бути напружені та агресивні. Важливо стримувати негативні емоції, під їхнім впливом ви можете накоїти зайвого. У вихідні ситуація зміниться на вашу користь.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви сповнені нових ідей і натхненно будуєте плани на майбутнє, однак не забудьте обговорити їх з близькими людьми, їхню думку теж потрібно врахувати. Час небезпечний на обмани й зваби.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Жити вам стане приємно й радісно. Усе задумане здійсниться, якщо ви спокійно й чітко будете робити свою справу і йти до мети. Ви можете покластися на кохану людину. Підтримайте її ідею, вона принесе позитивні зміни в житті для вас обох. Не бійтеся ризикнути.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Нелегкий період, хоча ніяких особливих неприємностей він і не обіцяє. Суттєво підвищиться ваша спостережливість, що зробить вас у цей період чудовим психологом. Буде багато спілкування, знайомств, важливих зустрічей і листування. Можливі спокуси й ілюзії. Знизьте на роботі навантаження до розумного мінімуму, за можливістю відпочиньте. Вихідні проведіть активно, й занепад сил та смутний настрій залишаться позаду.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). На службі у вас зараз відбуваються важливі й сприятливі для вас події, ви маєте всі шанси вирізнитися, одержати підвищення або знайти нову престижну роботу. Однак майте мужність зізнатися собі й керівництву в тому, що ви вмієте й чого не вмієте робити, тому що сподіватися на чиюсь допомогу не варто.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Багато планів, пов’язаних з роботою, удасться втілити в життя. Не виключені проблеми юридичного характеру, але ваші хвилювання будуть необґрунтованими й швидко вляжуться. Сприятливий тиждень для нових знайомств і спроб влаштувати своє особисте життя.

РИБИ (20.02-20.03). Ваших сил і авторитету вистачило б на багато що, але не варто розпорошуватися, інакше можете забути й не зробити щось важливе. Удалий час для вступу на нову роботу. Ситуація може зажадати від вас серйозності й зосередженості, буде просто необхідно продумати свої дії, а потім приступати до рішення конкретних завдань. Вам необхідно суворіше, ніж зазвичай, ставитися до своїх думок, слів і вчинкам. Менше розмовляйте, більше робіть.