Гороскоп всіх знаків Зодіаку в найближчий тиждень

ОВЕН (21.03-20.04)

Довіряй, але перевіряй – ось одне з головних завдань тижня. Ви зможете досягти майже будь-яких вершин, але тільки при критичному ставленні до себе і ще більш критичному – до оточуючих. Інакше вас буде легко обдурити і ввести в оману. На роботі можуть виникнути раптові проблеми, у взаєминах із керівництвом дотримуйтеся обережності. Вихідні будуть надзвичайно напруженими, уникайте стресів, тому що вони не підуть на користь вашому здоров’ю. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Не зациклюйтеся на минулих досягненнях, зберіться з силами та рішуче долайте новий рубіж. За витрачені зусилля ви будете нагороджені сповна. І бажано триматися подалі від усяких авантюр, пов’язаних із легким збагаченням і сумнівними пропозиціями. Якщо не розпорошуватися по дрібницях – можна навчитися чималому з того, до чого лежить ваша душа. Ви зможете вчасно завершити важливу й відповідальну справу. Вихідні – гарний час для початку ремонту або покупки меблів. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Вам удасться наблизитися до заповітної мети. Не варто недооцінювати силу своєї привабливості: з її допомогою ви здатні добитися свого. Кохана людина кохає вас, готова заради вас на подвиги й порадує коштовним подарунком. Ви можете одержати несподівану й неоціненну підтримку друзів. У вихідні дні приділить більше уваги родині й дому – і ви переконаєтеся, що ваші близькі здатні зробити більше, ніж ви очікуєте. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.

РАК (22.06-23.07)

Постарайтеся не витрачати свої сили на свідомо нездійсненні завдання. Вам доведеться працювати в команді, хоча це буде суперечити вашим планам, однак ви не будете розчаровані. Дозвольте розуму взяти гору над емоціями, і ви переконаєтеся, що тільки спокійна оцінка подій, що відбуваються, принесе вам успіх. Ваша кар’єра явно йде в гору. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – субота.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Відносини з колегами на роботі будуть залежати від вашої поведінки, активності й здатності проявити ініціативу. Будьте обачні, тому що можливі несподівані конфлікти, яких було б бажано уникнути. Не намагайтеся усім і кожному довести свою правоту, краще піти в тінь, час вас розсудить. Які б події не спантеличили вас, постарайтеся зберігати спокій. У вихідні можливий як різкий підйом, так і спад активності. Сприятливий день – четвер, несприятливий  день – п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09)

Не сприймайте все, що відбувається занадто серйозно. Гумор допоможе вам налагодити стосунки. На роботі все буде благополучно, навіть імовірне підвищення по службі або премія. Варто замислитися про щось нове, не бійтеся змін. У вихідні дітям може знадобитися ваша порада, постарайтеся помітити це раніше, ніж вони встигнуть наробити дурниць. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Нагромадилося багато справ, які краще виконати, не відкладаючи. Конкуренти або колеги можуть виставити вас у не найвигіднішому світлі. Зберігайте спокій і позитивний настрій. Деякі непогодженості у справах можуть переслідувати вас, але всі обставини зміняться на краще. У вихідні ваша інтуїція підкаже вам правильне рішення у ситуації, що склалася. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Ви будете перебувати у гарному настрої практично весь тиждень. Голову будуть переповняти ідеї, які швидко принесуть вам прибуток. Ви виявитеся затребуваною і практично незамінною у ділових питаннях людиною. Але не забувайте й про особисте життя. Проявіть свої почуття та найкращі якості. Це оцінять. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

На вас очікує досить активний і напружений період. Зате при бажанні, скориставшись обставинами, буде шанс багато чого досягти. Вам знадобляться дипломатичність і вміння передбачити найближче майбутнє. Проявляйте наполегливість при відстоюванні своїх інтересів. Обстановка, в цілому, обіцяє бути спокійною, що дозволить вам злегка розслабитися. Дозвольте собі не думати про роботу у вихідні. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Сприятливий час для нових справ і починань. Ваша товариськість може принести гарні результати, тільки не вибовкуйте чужі таємниці. На роботі керівництво буде задоволене вашими досягненнями. Постарайтеся не впустити цікаву ділову пропозицію. У вихідні будьте обережні, не приймайте швидких рішень, які стосуються вашого особистого життя. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Вам просто необхідно заздалегідь прораховувати свої дії і слова. Пошук золотої середини повинен стати основним вашим заняттям на ці дні – найменше відхилення від єдино вірної стриманої й продуманої лінії поведінки – і вас очікують малоприємні наслідки. Може активізуватися ваше особисте життя. Зустріч із друзями у вихідні обіцяє сприятливі зміни. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

РИБИ (20.02-20.03)

Ви відчуєте приплив сил, і відчуєте себе в прекрасній формі, однак зваблюватися своїми можливостями теж небажано. Постарайтеся обіцяти тільки те, що зможете виконати. Будуть успішні ділові поїздки й переговори. Надійде цікава інформація, яка вам дуже придасться найближчим часом. У вихідні побудьте із родиною. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.