Гороскоп на 31 травня – 6 червня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вашим девізом може стати «міра в усьому». Однак, коли все правильно та розмірено, може стати й нудно. Своєчасний прояв ініціативи принесе бажані результати і наступний кар’єрний ріст. Беріть активну участь у вирішенні питань на роботі та вдома. У вихідні є ймовірність виникнення розбіжностей з родичами, постарайтеся зберігати емоційну рівновагу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).Ви будете здатні блискавично вирішити більшість тих проблем, які перед вами виникнуть. Якщо ви не будете робити собі послаблень, то перед вами відкриються блискучі перспективи в діловій сфері. Необхідно слухати свій внутрішній голос: зараз він допоможе інтуїтивно робити правильне рішення. Важливо будь-якою ціною уникати конфліктів з партнером, проблеми в сімейному житті з нальоту вирішити не вдасться. Доведеться зібратися з силами і тимчасово відійти на раніше зайняті позиції.

БЛИЗНЮКИ(22.05-21.06). Вам варто виявити терпіння, не квапити події, і все складеться найкращим для вас чином. На вас чекає удача у справах. Проблеми, які вас турбували, зникнуть самі собою. У вихідні на перший план вийде особисте життя. Ви будете відчувати любов і радість.

РАК (22.06-23.07). Не варто рватися на перший план і хапатися одразу за все – набагато краще буде управляти ситуацією, залишаючись у тіні. Добре завершувати щось старе, віджиле, можливо, настав час звільнити місце для нового у своєму житті. Не затягуйте з вирішенням проблем, тому що справи будуть накопичуватися, а напруга – наростати.

ЛЕВ (24.07-23.08). Незважаючи на вашу активність і працездатність до вас може підкрастися нудьга. Тоді змінюйте темп, постарайтеся знизити обсяг роботи, вона нікуди від вас не подінеться. Стежте за вашою мовою, щоб не скривдити навколишніх, вони можуть виявитися вкрай злопам’ятними. У вихідні добре б побалувати себе чим-небудь приємним, що підійме ваш настрій, поспілкуйтеся з друзями.

ДІВА (24.08-23.09). Успішно пройдуть зустрічі й ділові переговори. Вам необхідно розібратися у своєму емоційному стані й навчитися контролювати свої почуття. Якщо ви не будете впадати в крайнощі, перед вами відкриються досить райдужні перспективи. Краще докласти зусиль, ніж просто плисти за течією. Будьте готові, що все таємне в особистому житті може стати явним.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви знову, схоже, здивуєте навколишніх, постарайтеся тільки, щоб подив їхній був у захопленні, а не в обуренні. Ваші таємниці можуть відкритися, і вам доведеться виправдовуватися. Однак, у вас з’явиться шанс підняти свій авторитет і знайти спільну мову навіть із дуже незговірливими людьми. Якщо вам удасться погодити свої дії з колегами або з партнерами з бізнесу, ви зможете досягти небувалих висот.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас з’явиться можливість проявити свої найкращі якості. На роботі все складається просто відмінно, чекайте на прибуток і вигідні контракти. Постарайтеся швидше завершити всі справи та приділити більше часу особистому життю. У вихідні контролюйте свої емоції, менше хвилюйтеся, більш вірте у свої сили.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вас охопить нескориме бажання проникнути в суть речей. Ви багато чого побачите з нового ракурсу, але не захоплюйтеся аналізом на шкоду активній діяльності. Важливо не спізнюватися, вас будуть оцінювати за пунктуальністю та відповідальністю. До того ж вас просто можуть не дочекатися. У вихідні бажання змін підштовхне вас до нових справ і знайомств.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Період може виявитися активним і плідним за умови, що ви проявите терпіння та дипломатичність. Вам просто необхідно вловити загальний настрій на роботі, це розширить ваші можливості. Гарний час для кар’єрного росту. У вихідні постарайтеся не витрачати багато часу на порожню балаканину.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Нехай ваша скромність обмежиться тим, що ви не будете занадто багато говорити про свої досягнення. Однак важливо почуватися впевнено. Будьте активніше, не настільки важливим виявиться результат, як сама ваша рішучість. Постарайтеся не сперечатися з начальством, це може призвести до серйозного конфлікту. Є ймовірність підвищення на посаді.

РИБИ (20.02-20.03). Ситуація на роботі досить складна, тому доведеться докласти чимало зусиль, щоб виконати поставлені завдання. Нові приємні обставини ввійдуть до вашого життя, що дозволить вам стати оптимістом. Багато справ вирішаться без особливих зусиль, скористайтеся цим, щоб упоратися з насущними проблемами. У вихідні емоції будуть вирувати, добре би не допускати брутальності – це може обернутися для вас неприємними наслідками.