Гороскоп на 31 серпня – 6 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У вас чудовий настрій, який ви бажаєте передати своїм близьким. І це правильно. У стосунках з колегами також варто усвідомити, що істина відома не тільки вам. Ваша впертість і надмірна принциповість може прнизвести до конфліктної ситуації.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можлива активна участь друзів і рідних у всіх ваших справах. Навіть занадто активна. Пам’ятайте, що рішення приймати лише вам. Не варто особливо зваблюватися, заробити не вийде. Імовірні певні тертя з керівництвом  через різні підходи до вирішення невідкладного питання.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Тиждень обіцяє бути яскравим і насиченим різними враженнями, зустрічами та знайомствами.Можуть почати збуватися ваші заповітні бажання. Ви одержите саме те, про що мріяли. Ваше почуття гумору і особиста чарівність вплинуть на ваш успіх у багатьох сферах. Не забувайте про відпочинок.

РАК (22.06-23.07). Варто подвоїти ентузіазм на роботі. Керівництво очікує від вас відповідального кроку, не розчаруйте його. Саме зараз ваша кар’єра може піти вгору. Не зневажайте перспективами, що відкриваються.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не виключені непорозуміння і плутанина. Ви можете неправильно оцінити ситуацію та вчинки близьких людей. Може трапитися велике інформаційне перенавантаження. Обережніше з новими звабними проєктами, вони можуть відвернути вас від шляху справжнього.

ДІВА (24.08-23.09). Робота може зажадати від вас додаткових зусиль. Не застрягайте на дрібних завданнях, зосередьтеся на найголовнішому. Не жалійте часу й сил на перевірку надійності джерел інформації. Удачу можуть принести нові ідеї та контакти, водночас постарайтеся уникати непоьрібних, порожніх зустрічей.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви можете вплинути на своє майбутнє, якщо будете готові ризикнути й щось змінити. Варто подбати про те, щоб ваші плани були масштабні. Вам будуть помітні цікаві деталі, дрібниці, повз які раніше проходили.

СКОРПІОН (24.10-22.11). З’єднавши натхнення із земними завданнями, ви зможете добитися успіху і зміцнити своє матеріальне становище. Особисте життя вас порадує. Ваша допомога буде необхідна рідні, знадобитися може як порада й підтримка, так і чисто фізична сила.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Варто виявити активність, але не розкривати всі свої планидо кінця й не слухати порад навколишніх, тому що власна думка може виявитися корисніше будь-якої іншої. Не виключений маленьких домашній скандальчик, тому що ваші близькі чекають від вас уваги й теплоти, а ви будете продовжувати приємне для вас витання у хмарах.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Розумно не звалювати весь вантаж турбот на себе, а звернутися по допомогу до друзів або близьких людей. Успіх у діловій сфері буде залежати від уміння домовитися й знайти компроміс.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Нап вас чекає чимало зустрічей, новин, поїздок у справах. Різко покращиться настрій, підійметься тонус, стане відчутно більше сил, і у вас з’явиться безліч нових планів і ідей. В особистому житті ви можете довідатися про обман.

РИБИ (20.02-20.03). Вам представиться унікальний шанс перетворити супротивників на союзників, але діяти треба обережно й дипломатично. Очікуйте важливі для вашої кар’єри події та новини. Не вірте жодним чуткам і пліткам, засновувати на них якісь висновки для себе було б вкрай нерозумно.