Гороскоп на 30 грудня-5 січня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Настає час серйозної перевірки ваших дипломатичних якостей. Усе залежить від того, як швидко ви перетворите супротивників у союзників. Вам треба буде інтенсивно спілкуватися з колегами по роботі, партнерами бізнесу й навіть з конкурентами – для визначення перспектив на найближче майбутнє. Ви відчуєте необхідність у підтримці, але не варто показувати свою слабість усім і кожному.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У вас з’явиться шанс відкрити в собі багато цікавого й оригінального, що виявиться корисно не тільки вам, але й усьому вашому оточенню. Постарайтеся не конфліктувати з керівництвом, проявіть витримку, вам це зарахується. Зустрічаючи Новий Рік веселіться від душі, але не втрачайте почуття міри. Вихідні – чудовий час для зустрічі з друзями, з якими ви давно не бачилися через свою завантаженість.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий для роботи й творчості період. В особистому життя назрівають важливі для вас зміни. Причому на краще. Збудеться те, про що ви мріяли. Ви з радістю будете виконувати творчу роботу, не переслідуючи яких-небудь корисливих цілей. Гроші і так у вас з’являться. Ваш авторитет помітно зросте, свобода вибору залишиться за вами.

РАК (22.06-23.07). Цей період може наочно продемонструвати всі ваші внутрішні комплекси. Що ж, тем легше буде з ними боротися. Ви відчуєте, що вас люблять і цінують. Але вас може наздогнати глибока байдужість до всіх справ. Постарайтеся краще працювати й виявити себе. Ви можете досягти дуже багато чого, скоривши начальство й колег цікавою ідеєю. Будьте трохи помірніше у своїх запитах. Втім, під Новий Рік трапляються дива.

ЛЕВ (24.07-23.08). Гарний час для побудови планів на новий рік, вони мають шанси здійснитися. Час змінювати свої погляди на життя й позбуватися від старих стереотипів. Не бійтеся братися за довгострокові проекти, варто розширити свої контакти. Ви зараз досить переконливі й привабливі. Не забувайте про приємне світське товариство. Але обережніше зі звабними пропозиціями.

ДІВА (24.08-23.09). На вас, схоже, чекає занадто багато роботи. Якщо ви з нею й упораєтеся, то тільки завдяки високому авторитету серед тих, кого ви можете покликати на допомогу. Масштабність власних ідей може перешкодити реально оцінити свої можливості. Постарайтеся все-таки знайти час, щоб подумати про свята, спланувати відпочинок і покупку подарунків близьким людям. І не забувайте про дані ними вам обіцянки. Та й про власні обіцянки – теж.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви здатні легко обеззброїти критично налаштованих до вас людей своєю увагою й доброзичливістю. Результативність ваших дій, як обіцяють зірки, помітно зросте, ви багато чого встигнете зробити. Відкиньте непотрібні сумніви, інакше на подолання власного опору ви витратите занадто багато зусиль. Уникайте особистих розмов на роботі. І не піддавайтеся на емоційні провокації.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Гармонійний і успішний період. Ви будете із задоволенням жити, працювати, любити. Сил буде вистачати на реалізацію всього того, що ви захочете зробити. Значно зросте особиста енергетика, тому ви будете досить артистичні й легкі на підйом. Влаштуйте незабутню зустріч Нового Року з близькими й дорогими вам людьми.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не варто планувати рішення життєво важливих завдань, краще, якщо є можливість, викроїти побільше часу для відпочинку. На роботі вам буде необхідно виявити свою зібраність і пунктуальність. Імовірне нове складне завдання, з яким ви швидко впораєтеся. Можуть виникнути невеликі, але відчутні сімейні проблеми. Краще нікуди не поспішати, подумайте, перш ніж щось сказати, або почати якусь дію.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не варто розпорошуватися на дрібниці або намагатися встигнути переробити всі справи одразу, це буде лише гальмувати роботу. Не бійтеся говорити «ні», це тільки додасть вам значимості. Ви можете зіштовхнутися із недоброзичливістю. Доведеться розриватися між кар’єрними прагненнями та внутрішніми родинними інтересами. Знайдіть все-таки час на те, щоб підготуватися до зустрічі Нового Року.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Імовірна досить складна робота. Заплющіть очі, прислухайтесь до себе, і тоді ви відчуєте, у який потік вам необхідно увійти, щоб одержати бажане. Постарайтеся не давати ніяких обіцянок. Вам буде складно стримати своє слово. Охопити неосяжне неможливо, тому завершуйте тільки те, що вам під силу.

РИБИ (20.02-20.03). Вас охопить бажання вникнути в суть речей і в думки навколишніх. Не вірте на слово. Ви багато чого побачите з нового боку, але не захоплюйтеся аналізом на шкоду активної діяльності. Важливо не спізнюватися, вас будуть оцінювати за пунктуальністю та відповідальністю. Хтось поруч з вами здатен легко вийти з рівноваги, не дайте йому приводу. Купить собі святкове вбрання й подарунки для близьких.